אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרטת תעש: פגישת באב"ד ויוגב עם מבקר המדינה תתקיים היום צילום: אלכס קולומויסקי

הפרטת תעש: פגישת באב"ד ויוגב עם מבקר המדינה תתקיים היום

גורמים ברשות החברות אמרו ל"כלכליסט" כי מטרת הפגישה היא לדון עם המבקר בטענותיו בנוגע להתנהלות המכרז, שנמצא כיום בשלביו האחרונים

11.01.2016, 12:26 | הדס גליקו

ראש רשות החברות הממשלתיות אורי יוגב ומנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד צפויים להיפגש היום (ב') אחה"צ עם מבקר המדינה יוסף שפירא בנושא הטענות בנוגע להתנהלות מכרז תעש.

קראו עוד בכלכליסט

הפגישה היתה אמורה להתקיים אתמול ונדחתה. גורמים ברשות החברות אמרו ל"כלכליסט" כי מטרת הפגישה היא לדון עם המבקר בטענותיו בנוגע להתנהלות המכרז. על פי המבקר, ישנן טענות כלפי "מעורבות גורמים רשות החברות הממשלתיות ומשרד הביטחון כדי להשפיע על תוצאות המכרז. כמו כן נטענו טענות בנוגע לשוויה של תעש".

שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר שי באב"ד, מנכ"ל משרד האוצר

מכרז המדינה להפרטת תעש נמצא כיום בשלביו האחרונים. בימים הקרובים אמורות להגיש המתמודדות את מסמכי המכרז שיאפשרו למתמודדות להתקדם לשלב הבא. בעוד כשבועיים אמורה להתקיים ההתמחרות על החברה כאשר מחיר המינימום יעמוד על 1.1 מיליארד שקל. שלב תשלום הערבות השנייה, בגובה של 35 מיליון שקל, יהיה בשלב ההתמחרות.

בשבוע שעבר הודיעה מבטח שמיר לבורסה כי השותפות סמי קצב ומאיר שמיר לא תתמודד במכרז. שתי החברות שנותרו במכרז הן אלביט ואינווקטוס שנמצאת בבעלות יצרנית רכיבי האלקטרוניקה האמריקאית לפקסטרוניקס.

לתעש צבר הזמנות בהיקף של 7.3 מיליארד שקל ומכירות השנה הסתכמו בכ-2 מיליארד שקל עם כניסת הזמנות של 2.7 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות