אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת סייזמק פיטרה עשרות מעובדיה בישראל צילום:cc-by texas mustang

פרסום ראשון

חברת סייזמק פיטרה עשרות מעובדיה בישראל

חברת הפרסום המקוון, שנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של כ-100 מיליון דולר, פיטרה היום עשרות עובדים כחלק משינוי ארגוני גדול שהיא מבצעת

12.01.2016, 13:39 | מאיר אורבך

חברת הפרסום המקוון הבינלאומית סייזמק sizmek פיטרה היום עשרות מעובדיה בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". על פי ההערכות החברה, שנסחרת בנאסד"ק לפי שווי של כ-100 מיליון דולר, ביצעה את הפיטורים כחלק משינוי ארגוני גדול שעובר על החברה.

קראו עוד בכלכליסט

בחודש נובמבר השנה עברה החברה מספר שינויים ארגוניים משמעותיים, כאשר מספר בכירים בחברה עזבו, לרבות מנהל ההכנסות הראשי בחברה. כחלק מהשינויים הארגונים שעברה, חולקה החברה לשני אזורי פעילות מרכזיים: אזור ארצות הברית ושאר העולם.

 , צילום: shutterstock צילום: shutterstock  , צילום: shutterstock

סייזמק מפתחת פלטפורמה לפרסום ברשת, היא מעסיקה כ-900 עובדים בכל העולם וכמה מאות בישראל. בתגובה לפניית כלכליסט נמסר מהחברה "כבכל שנה סייזמיק מזהה את ההזדמנויות והצרכים העסקיים כחלק מאסטרטגיית החברה - open ad management במסגרת תוכנית העבודה ל-2016 אנו נערכים לביצוע מספר שינויים אשר יגבירו את הפוקוס סביב מוצרי החברה ורכישות שבוצעו בשנה האחרונה. הליך זה נוגע במספר משרות בסניף החברה בישראל ואנו פועלים לתמוך בעובדים שהושפעו ממהלך זה" 

על פי דיווחי החברה יש לה כיום 42 אלף מפרסמים, סוכנויות, חברות וארגונים שאיתם היא עובדת יחד עם 100 שותפים עסקיים שונים. בתשעת החודשים הראשונים של 2015 רשמה החברה הכנסות של 117.2 מיליון דולר בהשוואה להכנסות של 121.9 מיליון דולר בתשעת החודשים המקבילים ב-2014.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות