אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שינוי ארגוני בפועלים: הוקמו 2 חטיבות חדשות; אריק פינטו - ממלא מקום המנכ"ל צילום: אריאל שרוסטר

שינוי ארגוני בפועלים: הוקמו 2 חטיבות חדשות; אריק פינטו - ממלא מקום המנכ"ל

פינטו שהיה מנהל חטיבת הקמעונאות מונה למנהל תפעול ראשי. המינוי - חלק משינוי ארגוני נרחב בבנק הפועלים במסגרתו יוקמו חטיבת חדשנות וחטיבת קשר עם מחזיקי עניין. רון וקסלר ימונה למנכ"ל ישראכרט

13.01.2016, 11:08 | רעות שפיגלמן

רון וקסלר, ראש חטיבת האסטרטגיה בבנק הפועלים, יחליף את רונן שטיין בתפקידו כמנכ"ל חברת כרטיסי האשראי ישראכרט - ואריק פינטו ימונה לממלא מקומו של מנכ"ל בנק הפועלים, ציון קינן. ישראכרט, בבעלות בנק הפועלים, מנוהלת כיום בידי רונן שטיין.

שטיין יעזוב את התפקיד ויחזור לבנק הפועלים כמנהל חטיבת הקמעונאות, לאחר ששימש בעבר במשך כ-5 שנים כמנהל אגף הקמעונאות - ובסה"כ עבד אז 20 שנה בבנק בתפקידים שונים".

קראו עוד בכלכליסט

חילופי המנכ"לים בישראכרט הם, לדברי הבנק, חלק מתוכנית אסטרטגית רחבה עליה הודיע הבוקר ציון קינן מנכ"ל הבנק.

התוכנית כוללת שינויים ברמת ההנהלה והקמה של שתי חטיבות חדשות, זאת כחלק מאפיון צרכים שביצע הבנק והביא אותו למסקנה כי "אנו נדרשים להיות נמרצים יותר, יעילים יותר וחדים יותר. הלקוחות שלנו דורשים מאיתנו יותר: הם דורשים שירות איכותי, מותאם בדיוק לצרכים שלהם ומאוד נגיש - הם דורשים חוויית בנקאות חדשה". דברים אלה הופיעו במכתבו של קינן לעובדי הבנק שנשלח הבוקר (ד').

פעילות חטיבת האסטרטגיה, אותה מנהל וקסלר, תמוזג לתוך יחידה חדשה שתרכז את ניהול המשאבים, התפעול ואת האסטרטגיה של הבנק. יחידה זו תנוהל בידי אריק פינטו. פינטו מונה גם לממלא מקומו של קינן. פינטו יעזוב את תפקידו כראש החטיבה הקמעונאית ויתמנה בתפקיד החדש כ – COO – Chief Operating Officer – מנהל התפעול של הבנק.

פינטו יקבל לידיו במסגרת זו גם את יחידת ההתייעלות של הבנק (פל"א-פועלים למצויינות ארגונית) - כלומר פינטו ישים דגש על נושא ההתייעלות בבנק.

הנהלת בנק הפועלים הנהלת בנק הפועלים הנהלת בנק הפועלים

בנק הפועלים הולך בעקבות בנק לאומי שהקים חטיבה דיגיטלית בשנה האחרונה, ומקים את חטיבת החדשנות. בראשה יעמוד אבי כוכבא שמנהל כיום את חטיבת הטכנולוגיה והמחשוב בבנק.

חטיבה נוספת חדשה שתוקם היא חטיבת הקשר עם הלקוחות ומחזיקי העניין, שתנהל אותה אפרת יעבץ. קינן גם הודיע על הקמת קמפוס חדש בבנק להכשרת העובדים. "בעידן הנוכחי, עלינו להשתפר באופן מתמיד. זהו תהליך מורכב וארוך, שמשמעותו להסתכל עמוק פנימה, אל עצמנו, על השירות שאנו מעניקים, על הצרכים והרצונות של לקוחותינו, על הטיפול בפניות הציבור, על הדרך בה אנחנו נותנים חזרה לקהילה, דואגים לקיימות, לסביבה ולחברה כולה. נדבך נוסף בתהליך משמעותי זה הוא ההכשרה וההעצמה של העובדים והמנהלים בארגון. לשם כך יפעל "קמפוס פועלים" תחת החטיבה החדשה מתוך מטרה לפתח את העובדים והמנהלים, לתת להם את הכישורים והכלים להתמודד בהצלחה עם אתגרי היום, ובעיקר - עם אתגרי המחר", כתב קינן לעובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות