אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הח"כים לא האמינו: חתיכת זכוכית נמצאה במרק במזנון הכנסת

הח"כים לא האמינו: חתיכת זכוכית נמצאה במרק במזנון הכנסת

חבר מרכז הליכוד איברהים נדל שסעד במזנון עם ח"כ נאווה בוקר, פינה את עצמו לבית החולים לבדיקות, לאחר שחש דקירות בגרונו. מפעילת מערך ההסעדה בכנסת: "המזנון תחת פיקוח צמוד ומוקפד"

13.01.2016, 22:14 | רוני זינגר

חתיכות זכוכית גדולות נמצאו במרק שהוגש השבוע במזנון חברי הכנסת. חבר מרכז הליכוד איברהים נידל פינה את עצמו לבית חולים לבדיקות, לאחר שחש דקירה בגרונו בעת שסעד במזנון חברי הכנסת וכשבדק מצא את חתיכות הזכוכית הגדולות במרק שאכל. ביום שני האחרון הגיע נידל תושב סז׳ור להשתתף בדיון שהתקיים בוועדת הפנים ובסיומו ניגש למזנון חברי הכנסת שם סעד עם חברת הכנסת נאווה בוקר מהליכוד.

״אכלתי מהמרק ולפתע הרגשתי דקירה בגרון״, אמר נידל ל״כלכליסט״. בדיקה העלתה רסיסי זכוכית גדולים בתוך המרק שאכל. נידל מיהר לפנות את עצמו לבדיקות בחדר מיון, שם לא נמצאו שרידי זכוכית בגרונו. נידל דיווח על המקרה לקב״ט הכנסת שבדק ולא מצא כי מדובר באירוע שהתרחש במזיד. מדוברות הכנסת נמסר כי צר לנו על המקרה שהוא חמור. עם היוודע המקרה, מינה קצין הכנסת קצין בודק לבדיקת האירוע ואף פנה למנכ"ל חברת הסעדה על מנת שיחקור את הנושא גם מטעמו וידווח לגורמי הכנסת.

ח"כ נאוה בוקר מסיעת הליכוד, צילום: אלכס קולומויסקי ח"כ נאוה בוקר מסיעת הליכוד | צילום: אלכס קולומויסקי ח"כ נאוה בוקר מסיעת הליכוד, צילום: אלכס קולומויסקי

חברת סודקסו המפעילה את מערך ההסעדה בכנסת מסרה: "מתחקיר ראשוני שערכנו, עולה כי גוף הזכוכית שנמצא, אינו שייך לשרשרת הבישול וההגשה, ומקורו אינו כתוצאה של שבר בכלי ההגשה של המרק או כלים אחרים במטבח. מערך ההסעדה בכנסת, לרבות תהליכי הייצור במטבח, נמצא תחת בקרה ופיקוח של חברתינו ומעבר לכך גם תחת פיקוח צמוד ומוקפד של נציגי הכנסת. אנו שמחים שלא נגרם שום נזק".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות