אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
252 מיליון דולר מנייקי לקבוצת קולג'ים צילום: אם סי טי

252 מיליון דולר מנייקי לקבוצת קולג'ים

ענקית ציוד הספורט האמריקאית חתמה על חוזה שובר שיאים ל-15 שנה להארכת החסות של אוניברסיטת אוהיו סטייט

19.01.2016, 21:30 | שירות כלכליסט

ענקית ציוד הספורט האמריקאית נייקי חתמה על חוזה שובר שיאים בגובה 252 מיליון דולר ל-15 שנים להארכת הספונסרשיפ של אוניברסיטת אוהיו סטייט.

קראו עוד בכלכליסט

שחקני אוהיו סטייט. החוזה עוקף את השיא הקודם לחוזה ספונסרשיפ למחלקת הספורט של אוניברסיטה, שעמד על 200 מיליון דולר בין נייקי ואוניברסיטת טקסס, שנחתם בשנה שעברה. , צילום: אם סי טי שחקני אוהיו סטייט. החוזה עוקף את השיא הקודם לחוזה ספונסרשיפ למחלקת הספורט של אוניברסיטה, שעמד על 200 מיליון דולר בין נייקי ואוניברסיטת טקסס, שנחתם בשנה שעברה. | צילום: אם סי טי שחקני אוהיו סטייט. החוזה עוקף את השיא הקודם לחוזה ספונסרשיפ למחלקת הספורט של אוניברסיטה, שעמד על 200 מיליון דולר בין נייקי ואוניברסיטת טקסס, שנחתם בשנה שעברה. , צילום: אם סי טי

החוזה ייכנס לתוקף בסיומו של החוזה הנוכחי ב-2018, ובמסגרתו אוהיו סטייט תקבל 112 מיליון דולר בביגוד ובציוד מנייקי, 103 מיליון דולר במזומן ו-41 מיליון דולר במימון של מלגות והתמחות לסטודנטים שאינם ספורטאים באוניברסיטה לאורך תקופת החוזה. 

באוהיו סטייט הדגישו את החלק האחרון בהסכם, וציינו בהצהרה שההסכם "יציב סטנדרט חדש לאופן שבו חוזה ספורט מיטיב עם כל הסטודנטים".

החוזה עוקף את השיא הקודם לחוזה ספונסרשיפ למחלקת הספורט של אוניברסיטה, שעמד על 200 מיליון דולר בין נייקי ואוניברסיטת טקסס, שנחתם בשנה שעברה.

במסגרת החוזה החדש, כל נבחרות הספורט של אוהיו סטייט, המכונות באקאייז (Buckeyes), ימשיכו ללבוש בגדים ונעליים של נייקי וישתמשו בציוד של החברה.

"האופי המקיף של השותפות הזו מיטיב עם כל הסטודנטים של אוהיו סטייט", מסר נשיא האוניברסיטה מייקל דרייק. "המחויבות המורחבת של נייקי תעניק לספורטאים ולסטודנטים שאינם ספורטאים גישה למצוינות ברחבי הקמפוס במחיר בר השגה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות