אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אקסל מדיה צופה זינוק של 57% בהכנסות של שנת 2015 צילום: ניצן חרמוני

אקסל מדיה צופה זינוק של 57% בהכנסות של שנת 2015

לקראת פרסום הדו''חות המסכמים של השנה שעברה, החברה של צביקה בארינבוים פרסמה כי היא צפויה לעלות על ציפיות השוק הנוכחיות ולדווח על הכנסות בסך 88.6 מיליון דולר, זינוק ניכר לעומת שנת 2014

19.01.2016, 14:49 | אלירן מלכי

לקראת פרסום הדו''חות המסכמים של שנת 2015, חברת אקסל מדיה (XLMedia) בבעלותו של צביקה בארינבוים, פרסמה היום כי היא צפויה לעלות על ציפיות השוק הנוכחיות ולדווח על הכנסות בסך 88.6 מיליון דולר לעומת 88.4 מיליון דולר, ו-EBITDA מתואם של 28.2 מיליון דולר לעומת 27.8 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

הביצועים מייצגים צמיחה של כ-57 אחוז ו-66 אחוז בהתאמה בהשוואה לשנת הכספים של 2014. מניית החברה (XLM) נסחרת בבורסה המשנית בלנדון ומזנקת ב-8%.

אקסל מדיה עוסקת בפרסום ושיווק דיגיטלי ומתמחה בהפניית גולשים מערוצי התוכן השונים שלה אל לקוחותיה. החברה הגבירה בשנה האחרונה את פעילותה בצפון אמריקה והמדינות הסקנדינביות, ונכנסה למוצרים חדשים של סושיאל מדיה לצד פעילות פרסומית בתוך אפליקציות. אך אחד מאפיקי ההכנסות המעניין של החברה מגיע דווקא מתוך אתרי הימורים לספורט.

לאקסל מדיה יש הסכמים עם אתרי הימורי הספורט בהם הם מפנים אליהם מהמרים ומקבלים אחוזים מסך כל כספי ההימורים שלהם.

צביקה בארינבוים צביקה בארינבוים צביקה בארינבוים

משנת 2014 ועד היום, ביצעה החברה רכישות בתחום השיווק והפרסום הדיגיטלי כגון EDM הישראלית הפועלת בתחום המשחקים החברתיים בכ-19 מיליון דולר ומרמר מדיה הסוחרת בשטחי מדיה לפרסום בכ-14 מיליון דולר.

הקבוצה מצפה להמשיך בשנת 2016 באסטרטגיה הנוכחית הדוגלת בהרחבת הפעילות והגדלת הגיוון, תוך התמקדות בשיפור היתרון הטכנולוגי שלה ופיתוח המערכות והתשתיות הפנימיות שלה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות