אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כן מוציאים את הכביסה המלוכלכת החוצה

PLAY

כן מוציאים את הכביסה המלוכלכת החוצה

לכבס על טרמפולינה, החתול שנראה בדיוק כמו אדם דרייבר, לנגן על גיטרה בחלל זה עניין של כבידה, הבחור שממש תרצו לראות נופל מההוברבורד שלו והקו הדק שמפריד בין הטרול בפייסבוק לדקסטר

19.01.2016, 19:45 | נמרוד צוק

1. ריקוד המכונה

קחו מכונת כביסה. שימו בתוכה לבנה. הניחו אותה על טרמפולינה. חברו לחשמל והפעילו. צלמו את זה בווידיאו והעלו ליוטיוב. זה הכל, אתם יכולים לסגור את האינטרנט עכשיו.

 

2. חשוב ומעניין

בבית המחסה לחיות נטושות בניו ג'רסי היה חתול עזוב בשם קורי שנראה בדיוק כמו אדם דרייבר, שמוכר לכם אולי כקיילו רן מ"הכוח מתעורר", אדם מ"בנות" או היפסטר ברוקלינאי מוגזם בכל סרט וסדרה אפשריים. החדשות הטובות הן שמישהו אימץ אותו ועכשיו הוא יכול להתפנות לעבודתו כסלב רשת.

מזהים מי זה מי?, צילום: Imgur מזהים מי זה מי? | צילום: Imgur מזהים מי זה מי?, צילום: Imgur

 

3. תורת המיתרים

כריס האדפילד, אסטרונאוט סלב והאדם הראשון שהקליט גרסת כיסוי ל"ספייס אודיטי" של דייוויד בואי בחלל, מסביר למה לנגן על גיטרה מחוץ לשדה הכבידה של כדור הארץ זה דבר הרבה פחות קל ממה שחשבתם.

4. כמה דושים על הוברבורד צריך כדי להחליף נורה?

הטיפוס הזה, מועמד מוביל לתואר האדם העצל ביותר ביקום, הציב לעצמו מטרה חשובה: לארגן את הבית כך שיוכל לעשות הכל, מביקור בשירותים ועד כיסוח הדשא, מבלי שיצטרך לרדת אפילו לרגע מכלי הרכב המטופש שזכה משום מה לשם המוגזם "הוברבורד". אנחנו נותנים לו 9 מ-10 על חשיבה מחוץ לקופסה ו-2 בסעיף קלאסה.

 

5. הפקולטה להטרלה

מיהם האנשים שמאחורי הפרופילים המיותרים שמטרילים דיונים בפייסבוק, טוויטר, יוטיוב וכל פלטפורמת מדיה חברתית אפשרית בעצם? למה הם עושים את זה, האם הם מתנהגים ככה גם מחוץ לרשת ואיך אפשר לנצח אותם?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות