אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כחלון וניסנקורן: חייבים למכור את מגה כמקשה אחת עם כל עובדיה צילום: דוברות האוצר

כחלון וניסנקורן: חייבים למכור את מגה כמקשה אחת עם כל עובדיה

שר האוצר ויו"ר ההסתדרות נפגשו הערב עם יו"ר ועד עובדי מגה שנכנסה להקפאת הליכים. כחלון: "אני רואה בדאגה רבה את האפשרות כי מגה תימכר בחלקים". הנאמנים: "מטרת כולנו היא למכור את הרשת כיחידה אחת. הסניפים פתוחים והעובדים מצפים ללקוחות שיגיעו"

19.01.2016, 19:45 | נורית קדוש וזוהר שחר לוי

בעקבות הקפאת ההליכים שאליה נקלעה אתמול רשת המזון מגה, נפגשו הערב (ג') שר האוצר משה כחלון ומנכ"ל משרדו, שי באב"ד עם יו"ר ועד עובדי מגה, אלי אייל ועם יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן.

קראו עוד בכלכליסט

השר כחלון אמר במהלך הפגישה, כי הוא רואה חשיבות רבה בעתיד התחרותיות בשוק הקמעונאות הישראלי, כמו גם חשיבות עליונה בהצלת אלפי מקומות עבודה בחברת מגה. "אני רואה בדאגה רבה את האפשרות כי מגה תימכר בחלקים וכי שוק הקמעונאות הישראלי יאבד שחקן מרכזי תוך שליחתם של אלפי עובדים לאבטלה. אני רואה חשיבות רבה במכירתה של מגה כעסק חי וכמקשה אחת על כל עובדיה". יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן אמר לכחלון, כי "חייבים להציל את מגה ואלפי עובדיה מתוך אחריות חברתית. אני אדרוש מהנאמנים למכור את החברה כמקשה אחת".

סניף מגה בדיזנגוף סנטר, צילום: דוד הכהן סניף מגה בדיזנגוף סנטר | צילום: דוד הכהן סניף מגה בדיזנגוף סנטר, צילום: דוד הכהן

מוקדם יותר נפגש אייל אלי, יו"ר ועד עובדי הרשת עם הנאמנים שמינה בית המשפט המחוזי בלוד למגה. לדברי אלי, קיבל מהנאמנים רו"ח גבי טרבלסי, עו"ד אהוד גינדס ועו"ד אמיר ברטוב הבטחה, כי יפעלו למכירת הרשת כמקשה אחת, בכדי לשמר את מקור הפרנסה של עובדי מגה.

המטרה - למכור את הרשת כיחידה אחת

בסיומה של הפגישה שנערכה בין יו"ר ההסתדרות, נציגי העובדים והנאמנים, מסרנו שני הנאמנים שנכחו בפגישה, עו"ד אהוד גינדס ורו"ח גבי טרבלסי: "אנו מברכים על הפגישה. ההסתדרות ואנחנו רואים עין בעין. מטרת כולנו היא למכור את הרשת כיחידה אחת. הסניפים פתוחים והעובדים מצפים ללקוחות שיגיעו".

למרות שהנאמנים הודיעו עם מינויים כי ביצעו הזמנת סחורה לסניפי הרשת, אתמול עדיין ניכר מחסור כבד בקצביות, במקררי מוצרי החלב, במדפי הלחם ובמחלקות הירקות והפירות. במגה מקווים, כי האספקות יחודשו במלואן ביומיים הקרובים, כך שלקראת יום חמישי שבו מתחילות הקניות לסוף השבוע, הסניפים ישובו לתפקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות