אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חוזה המיליונים של אודי כגן

חוזה המיליונים של אודי כגן

הכוכב החם של "ארץ נהדרת" והאיש שהפך את ח"כ אורן חזן למותג ממנף את ההצלחה של השנה האחרונה. אודי כגן זכה לחוזה טאלנט נדיר בזכיינית ערוץ 2 קשת, ייהנה משכר המוערך ב-100 אלף שקל לחודש וייאלץ לעזוב את "גב האומה" של המתחרים בערוץ 10

20.01.2016, 08:27 | רז שכניק, ידיעות אחרונות

המאבק בין זכיינית ערוץ 2 קשת לערוץ 10 מביא לקומיקאי אודי כגן את אחד מחוזי הטלוויזיה היקרים ביותר בשנים האחרונות. ל"ידיעות אחרונות" נודע כי כגן, מכוכבי "ארץ נהדרת" ו"גב האומה", הוחתם בימים האחרונים על חוזה טאלנט לתקופה של שנה וחצי בקשת עם אופציה להמשך. מקורות בערוץ 2 מעריכים את שכרו ב־1.8 מיליון שקל לתקופת החוזה, כ־100 אלף שקל בחודש. בכך ניצחה קשת את ערוץ 10, שגם הגיש הצעה לכגן לשיתוף פעולה ארוך טווח.

ההחלטה של קשת התקבלה משתי סיבות. הראשונה והעיקרית שבהן היא הפוטנציאל של כגן, כפי שבא לידי ביטוי בדמויות שגילם ב"ארץ נהדרת", בהן זו של ח"כ אורן חזן. בקשת מייעדים לקומיקאי, לצד "ארץ נהדרת", גם הובלת סדרה נוספת. השנייה היא ניצחון קטן על ערוץ 10 בהוצאת טאלנט מתוכנית הסאטירה "גב האומה".

כגן , צילום: ויקיפדיה כגן | צילום: ויקיפדיה כגן , צילום: ויקיפדיה

המהלך של קשת בוצע בניגוד למה שנהוג בשנים האחרונות בזכיינית הימנעות מחוזי טאלנטים ומעבר לעבודה לפי שכר לתוכנית. בנוסף, בזכיינית קיצצו עשרות אחוזים בשנים האחרונות בשכר הטאלנטים של "ארץ נהדרת" בשל הרצון להתייעל. "אבי ניר, מנכ"ל קשת, הגדיר את כגן ככישרון עצום שצריך לבלוט על מסך קשת בשנים הקרובות", הסביר אתמול גורם בזכיינית.

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "מאוד רצינו את כגן, אבל אנחנו ממשיכים במדיניות האחראית ולא נפרוץ את המסגרות גם בשביל כישרון ענק כמותו. אנחנו מכבדים ומעריכים אותו, ומאחלים לו הצלחה בקשת". סוכנו של כגן, רועי הולנדר, אמר אמש: "אודי אכן חתם על חוזה טאלנט בקשת לשנה וחצי. אנחנו שמחים להיות חלק ממשפחת הזכיינית".

מקשת נמסר בתגובה: "אנו מאוד שמחים על המשך עבודתנו המשותפת עם אודי כגן, אחד השחקנים המוכשרים בישראל, אך הסכומים שהוצגו במסגרת הכתבה רחוקים מהמציאות״

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות