אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסתר לבנון נכנסת לדירקטוריון של שלמה אייזנברג במלם תים צילום: אביגיל עוזי

אסתר לבנון נכנסת לדירקטוריון של שלמה אייזנברג במלם תים

מדובר בתפקיד ראשון בדירקטוריון חברה בורסאית למנכ"לית הבורסה לשעבר - שמכהנת גם כדירקטורית באייפקס ובקבוצת זאפ

20.01.2016, 10:31 | גיל קליאן

מנכ"לית הבורסה לשעבר, אסתר לבנון, התמנתה אתמול (ג') לדירקטוריון חברת מלם תים. מדובר בדירקטוריון ראשון עבור לבנון בבורסה בתל אביב, כאשר מאז פרישתה מתפקיד מנכ"לית הבורסה מונתה לדירקטוריון קרן אייפקס ודירקטוריון קבוצת זאפ.

קראו עוד בכלכליסט

לבנון פרשה מהבורסה בסוף 2013, אחרי 28 שנות עבודה בארגון. לבנון נימקה את פרישתה בראיון ל"כלכליסט" במילים: "זה שילוב של דברים. את ההחלטה שאני רוצה לעזוב ולא לסיים את הקדנציה, קיבלתי לפני שנה, בגלל מערכת היחסים עם היו"ר שלי (סם ברונפלד). נשבר לי. בשביל מה אני צריכה לעשות מלחמה על כל רעיון חדש? היחסים שלנו התחילו בהרמוניה והיו מאוד טובים, ונגמרו בצורה מאוד לא הרמונית. ואז הדירקטוריון לא שיתף פעולה.

"טכנית התפטרתי אחרי ישיבת הדירקטוריון שבה הבאתי את רשימת הרעיונות שחשבנו שיוכלו להקל על בעיית הנזילות, ושמעתי רינונים, 'בשביל מה אתם מתעסקים בזה בכלל'. ראיתי שהדירקטוריון לא תומך בזה, מה שאומר שעל כל דבר הם יחכו לראות מה גורמים אחרים בחוץ אומרים עליהם — זה לא בשבילי".

מלם תים היא חברת מחשבים ותוכנה בשליטת שלמה אייזנברג. אייזנברג ריצה עונש מאסר בפועל בשנת 2005, לאחר שהורשע כי השיג במרמה אישור לעסקת בעלי עניין במסגרתה מיזג את ישרס וערד - שתיהן בשליטתו.

אסתר לבנון, צילום: אביגיל עוזי אסתר לבנון | צילום: אביגיל עוזי אסתר לבנון, צילום: אביגיל עוזי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות