אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קובי מויסה, לשעבר מנכ"ל אייס, מונה למנכ"ל הוניגמן צילום: איתן ריקליס

קובי מויסה, לשעבר מנכ"ל אייס, מונה למנכ"ל הוניגמן

מויסה יחליף את מיכה רונן, שעבר לנהל את חברת ההסעדה שולץ

21.01.2016, 09:18 | אורנה יפת

קובי מויסה, לשעבר מנכ"ל רשת אייס, מונה לתפקיד מנכ"ל חברת האופנה הוניגמן, כך נודע ל"כלכליסט". מויסה נכנס לתפקידו לפני שבוע והוא יחליף את מיכה רונן, שעבר לנהל את חברת ההסעדה שולץ. מויסה (55) ניהל את רשת מגה ספורט בשנים 2001–2006, ואז עבר לנהל את רשת אייס, בשנים 2006–2010, בזמן שהרשת היתה בבעלותה של משפחת גאון.

קובי מויסה, צילום: איתן ריקליס קובי מויסה | צילום: איתן ריקליס קובי מויסה, צילום: איתן ריקליס

מויסה נמנה עם צוות המקימים של מפלגת יש עתיד לקראת הבחירות שנערכו בשנת 2013, ושימש מנכ"ל שלה בהתנדבות. חודשיים לאחר הבחירות הוא עזב את הארץ, ובחו"ל מילא תפקידים בחברת אחזקות שעוסקת בתחום הנדל"ן בפנמה. ביולי 2015 הוא שב לישראל ובחודש ספטמבר הצטרף לדירקטוריון של רשת מגה. קבוצת הוניגמן מונה 180 חנויות ומעסיקה 1,200 עובדים. הוניגמן ממשיכה במהלך של מיזוג חנויות הנשים והילדים, שבמסגרתו נבנה מעבר בין שתי החנויות במקומות שבהם הן ממוקמות צמוד. במהלך תשקיע הקבוצה כ־10 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
מנהל ברמה פלילית.
הגנב והנוכל קובי מויסא הקים יחד עם סמנכל התפעול שלו ויד ימינו להתנהלות הפלילית דני דותן ספק בשם עודפים. הוא העביר לספק זה את כל העודפים והסטוקים התקועים ברשת תוך הזנת מחיר עלות של 1 שח. כך מכר לצרכן נעליים שעלו לרשת 279 לפני מע"מ במחיר לצרכן של 99 ש"ח ותוך הצגת רווחיות כוזבת לבעלים ולדירקטוריון. לאחר מותו של בני גאון כתבתי לבנו משה ולחברי הדירקטוריון כיצד מתנהל העבריין ושבועיים לאחר מכן בעקבות בדיקה פנימית - הגנב פוטר. מויסה הוא עבריין ומקומו מאחרי סורג ובריח.
נ.ש( הוא יודע מי אני)  |  21.01.19
4.
קניה בחנות שלך בTNT
רציתי להפנות את תשומת ליבכם אולי ליבל אדון קובי מויסה המנכל של הרשת התנהלות של הצוות שלך גרועה ולא ראוייה אחרי שקניתי קנייה אחת במאות שקלים ולא היה מי שיתייחס ברצינות לא בחנות ולא במחלקת לקוחות ויש לי את השמות אחריי שהשארתי פרטים כדיי שיחליפו לי נעל ספורט במידה אחרת נתקלתי בפנים חתומות ובהיתעלמות וחוסר רצינות נכון לגביי סניף מודיעין ונכון לגביי אותה גברת בשם ...... אצלי שהבטיחה ולא חזרו אליי עברו שלושה שבועות ואמרו לי לא לדאוג וכמובן שהיום אומרים לי שלא מגיע לי זיכוי
nurit  |  18.05.17
לכל התגובות