אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנה חמה: אובר משיקה אפליקציית משלוחי מזון צילום: יצרן

מנה חמה: אובר משיקה אפליקציית משלוחי מזון

לראשונה, חברת ההסעות תציע שירות באמצעות אפליקציה עצמאית. השירות יושק בהתחלה ב-12 ערים ברחבי העולם. דמי המשלוח ינועו סביב 5 דולר והם יחולקו בין החברה לנהגים

21.01.2016, 21:03 | נמרוד צוק
אובר עומדת להפוך את שירות משלוחי המזון UberEats לאפליקציה נפרדת ולהרחיב את השירות מעבר לארוחות צהריים בלבד, כך דיווח אתמול "הוול סטריט ג'ורנל". האפליקציה החדשה תהיה זמינה בשלב ראשון ב-12 הערים בהן סיפקה החברה את השירות, ביניהן ניו יורק, לוס אנג'לס, סן פרנסיסקו, פריז וטורונטו, זו תהיה גם הפעם הראשונה בה החברה תציע שירות כלשהו באמצעות אפליקציה עצמאית, מחוץ לאפליקציית הנסיעות.

קראו עוד בכלכליסט

החברה החלה לבחון את האפליקציה החדשה בגרסת בטא בהפצה מוגבלת בטורונטו בדצמבר האחרון, ובניגוד לשירות המשלוחים, שסופק כחלק מאפליקציית הנסיעות והציע מבחר יומי משתנה של 5 מנות בלבד (שאמורות להגיע למזמין מספר דקות מרגע ההזמנה) ופעל בשעות מוגבלות, האפליקציה המלאה תאפשר להזמין כל מנה שהיא מהמסעדות שיכללו בשירות, בכל שעה במהלך שעות הפעילות של המסעדות, עם זמני משלוח ארוכים יותר שינועו לרוב סביב חצי שעה.

האפליקציה החדשה. אובר מתרחבת, צילום: יצרן האפליקציה החדשה. אובר מתרחבת | צילום: יצרן האפליקציה החדשה. אובר מתרחבת, צילום: יצרן

בנוסף תציע האפליקציה עבור כל מסעדה רשימה של 10 המנות הפופולריות ביותר. המטרה, כך נראה, היא לא להציע עוד שירות נישתי הנלווה לשירותי ההסעה אלא להתחרות ישירות באפליקציות משלוחי מזון ייעודיות דוגמת Seamless ועשרות אפליקציות משלוחים מקומיות הפועלות בערים שונות.

על פי "הוול סטריט ג'ורנל" השירות אמור להתחיל לפעול בחודש מרץ, כאשר עלות המנה תכלול דמי משלוח שינועו סביב 5 דולר (הסכום המדויק ישתנה מעיר לעיר) אותן תחלוק החברה עם הנהגים שיבצעו את המשלוח, בנוסף לעמלות נפרדות אותן היא תגבה מהמסעדות. שירות הזמנת המשלוחים הבסיסי ימשיך בשלב זה להיות זמין מתוך אפליקציית הנסיעות הראשית, אבל ימותג מחדש תחת השם Instant Delivery.

כדי לקצר את זמני המשלוח, נהגים הנמצאים בקרבת מסעדה שקיבלה הזמנה יקבלו איתות על המשלוח שמחכה ויוכלו לבחור אם לקבל או לדחות אותו, בדומה להתנהלות מול נוסעים המזמינים נסיעות - פתרון שונה מזה שהחברה בחרה לשירות המשלוחים הבסיסי שהופעל עד כה, במסגרתו החזיק כל נהג ברכב מטען מוכן מראש של מנות שנשמרו מחוממות או מקוררות, בהתאם לצורך.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות