אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברקליס מקצצת 1,200 משרות בחטיבת ההשקעות שלה בכל העולם צילום: בלומברג

ברקליס מקצצת 1,200 משרות בחטיבת ההשקעות שלה בכל העולם

הקבוצה מתכננת לצאת מרוסיה ומכמה מדינות באזור אסיה פסיפיק כולל אוסטרליה, טייואן, תאילנד ודרום קוריאה, זאת כחלק מאסטרטגיה שהוכרזה במאי 2014, במסגרת מיקוד מחדש של פעילות הבנק

21.01.2016, 16:14 | שירות כלכליסט

ברקליס מקצצת 1,200 משרות בחטיבת ההשקעות שלה בכל העולם. הקבוצה מתכננת לצאת מרוסיה ומכמה מדינות נוספות באזור אסיה-פסיפיק כולל אוסטרליה, טייוואן, דרום קוריאה, אינדונזיה, מלזיה, תאילנד והפיליפינים, אך עדיין תציע כיסוי בנקאי למדינות הללו ממקומות אחרים.

קראו עוד בכלכליסט

חטיבת ההשקעות של ברקליס תצא גם מרוסיה ותיתן למדינה כיסוי מלונדון. בנוסף לקיצוץ אזור אסיה-פסיפיק, היא מצמצמת את פעילות המסחר שלה באקוויטי ברחבי העולם, עם תכניות נוספות ליציאה ממדינות נוספות במרכז אירופה ובמזרח התיכון. עסקיו של הבנק בסין לא ייפגעו מהקיצוצים.

ג ג'ס סטאלי מנכ"ל ברקליס | צילום: בלומברג ג

ברקליס תשאיר את המשרדים שלה בהונג קונג, סין, יפן, סינגפור, הודו ותשמור על פעילות המסחר בשוק ההון ונגזרותיו באסיה. ג'ס סטאלי, לשעבר בנקאי בג'יי פי מורגן שהתמנה לתפקיד מנכ"ל ברקליס בסוף השנה שעברה, ויו"ר הדירקטוריון של ברקליס, ג'ון מקפרלן, יעדכנו את סיטיבנק על התכניות בדיווח השנתי ב-1 למרץ.

ברקליס הודיעו כי הקיצוצים הם חלק מאסטרטגיה שהוכרזה במאי 2014 ובמסגרת מיקוד מחדש של פעילות ברקליס בארה"ב, בריטניה ובשירות של לקוחות בינלאומיים. המנהל דאז, אנתוני ג'נקינס, חשף תכניות לצמצום 19,000 עבודות בחטיבת ההשקעות. הם הוסיפו כי הבנק ישמור נוכחות חזקה באסיה למרות היציאה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות