אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרקליטות בודקת חוקיות מפגש של ברמלי עם משקיעי קרן קלע צילום: נתן כהן

נחשף בכלכליסט

הפרקליטות בודקת חוקיות מפגש של ברמלי עם משקיעי קרן קלע

ברמלי שזומן לשימוע לפני הגשת כתב אישום על ביצוע עבירות גניבה ומרמה כלפי המשקיעים, קיים עם חלק מהם השבוע מפגש אישי בבית קפה. הפרקליטות: "חל על ברמלי איסור לדבר עם גורמים קשורים לחקירה על נושאי החקירה. המידע ייבדק". עורך דינו של ברמלי: "הוא מקפיד שלא לשבש הליכים"

21.01.2016, 19:47 | תומר גנון

הפרקליטות בודקת את חוקיות המפגש שיזם אמיר ברמלי עם משקיעי קרן קלע שהוא חשוד כי רימה אותם ועשה שימוש אישי בכספם.השבוע פורסם ב"כלכליסט" שברמלי זימן משקיעים למפגש אישי בבית קפה בתל אביב, וזאת שבוע בלבד לאחר שזומן לשימוע בטרם הגשת כתב אישום על עבירות גניבה, מרמה, זיוף והלבנת הון.

קראו עוד בכלכליסט

במהלך החקירה הפלילית של רשות ני"ע נגד ברמלי, התבקשו כ-600 משקיעי קלע לענות על שאלונים שנשלחו אליהם ממחלקת החקירות והמודיעין של הרשות. השאלונים, כך צוין בהם, היו במקום מסירת עדות פיזית במשרדי הרשות בתל אביב. במידה שתחליט הפרקליטות להגיש כתב אישום נגד ברמלי, כל אחד מהמשקיעים שמילא שאלון במסגרת החקירה הוא עד תביעה פוטנציאלי. כלומר, ייתכן שהפרקליטות תזמן אותו להעיד נגד ברמלי.

 , צילום: אריאל שרוסטר צילום: אריאל שרוסטר  , צילום: אריאל שרוסטר

ממחלקת ני"ע בפרקליטות מחוז ת"א (מיסוי וכלכלה) נמסר כי "חוק העונשין אוסר על שיבוש עשיית משפט במגוון דרכים. איסור דומה כלול בתנאי השחרור בערובה של ברמלי לפי חוק סדר הדין הפלילי. בנוסף, לבקשת הרשות, בית המשפט אסר על ברמלי להמשיך ולגייס משקיעים. מכוח ההוראות וההסדרים האמורים חל על ברמלי איסור לדבר עם גורמים קשורים לחקירה על נושאי החקירה. המידע ייבדק בהתאם".

עו"ד אילן בומבך, בא כוחו של אמיר ברמלי, מסר בתגובה כי מרשו "מקפיד מאז שנחקר לראשונה שלא לשבש הליכים ולא עשה זאת בעבר ולא יעשה זאת בעתיד. למעשה, אין כל יסוד לטענה בדבר שיבוש הליכים. נהפוך הוא: המפגש נועד להגשים את החלטת בית המשפט ולפיה ברמלי רשאי לנהל מו"מ עם המשקיעים לגיבוש הסדר נושים. המפגש המדובר התקיים על מנת לקדם את הסדר הנושים אותו ברמלי מציע, ובו נכח והשתתף גם בא כוחם ומייצגם של חלק ניכר מהמשקיעים, עו"ד בר טוב ממשרד ליפא מאיר".‎

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
ברמלי זימן את אלה שאיימו על חייו וחיי משפחתו
את המשקיעים השקטים שממתינים בסבלנות לראות מה יעלה גורל כספם הוא לא משתין עליהם בכלל. יש לאסור מפגשים כאלה,כי ממה שישאר צריך לחלק לכולם. כנראה שהבריונות משתלמת. למרות שממש לא אתנגד שיסקלו אותו ואת בני משפחתו בכיכר העיר.
משקיע בקרן קלע  |  24.01.16
4.
ברמלי ועלילותיו
רק היום רואים אנו את ההשקעות שהוא ביצע והן ללא ערך ולא קשורות לשום דבר מלבד מקלט ופירצה לכספים שהוא הבריח ורק המשקיעים לא יודעים כמה שווים הנכסים - הם לא שווים כלום כל מה שברמלי רוצה הוא העדר טענות נגדו לאחר ההסדר !!! ועוד 10 שנים לתת לו לשחק עם הכסף כיון ששום בית משפט לא יאשר את זה הוא מנסה דרך העם לגרום לחץ על המערכת לאשר את זה ללא בטחונות ללא כסף מצידו וללא טענות נגדו ולהמשיך עסקים כרגיל אם כך הדבר יהיה האשמה רק על המשקיעים !!!
ברמלי החכם  |  22.01.16
2.
ברמלי התותח
ברמלי התותח מהפנט את כולם וגם את המשקיעים בערב המדובר הביא מלצריות כמו ערב למשקיעים חדשים ברמלי רחוק מלהיות תמים הוא פונה לנקודה הכי רגישה של האדם ופועל פסיכולוגית על כל אחד ואחד הפעם זה לא יצלח לפני כל הסדר נושים עליו להביא כסף מהבית - את הכסף שהוא לקח כל עוד לא נעשה הדבר ולאור כל ההתנהלות שלו ההסדר לא יאושר - אף שופט לא יאשר אותו !!!
ברמלי  |  22.01.16
לכל התגובות