אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא ספורטיבי: הישראלים באינסטגרם נגד לברון ג'יימס צילום: איי אף פי

PLAY

לא ספורטיבי: הישראלים באינסטגרם נגד לברון ג'יימס

לברון ג'יימס תחת מתקפה גזענית, מה קורה כששולחים טירנוזאורוס לטפל בשלג שהצטבר בחניה, לפתור קובייה הונגרית בפחות מ-2 שניות, מהיכן הגיעו עצי הריח לרכב והמחשבים האישיים המכוערים בעולם

24.01.2016, 18:30 | נמרוד צוק

1. טוב תחזירו אותו, רק שיעזבו אותי כבר

עדיין לא ידוע מה היתה מעורבותו המדויקת של לברון ג'יימס בפיטורי דייוויד בלאט מתפקיד מאמן קליבלנד קבאלירס, אבל אין ספק שהוא לא תיאר לעצמו איזו מתקפת טרולים ישראלים גסי רוח זה עומד להמיט על חשבון האינסטגרם חסר הישע שלו.

אלה התגובות המנומסות יחסית אלה התגובות המנומסות יחסית אלה התגובות המנומסות יחסית

2. ותגידי לו לעשות כלים כשהוא מסיים

אם חשבתם שפה ממש חורפי, בקנטאקי כל כך קר שיש אנשים שמעדיפים לשלוח את הטירנוזאורוס רקס שלהם לפנות את השלג מהחניה ולא לצאת בעצמם מהבית.

אם לומר את האמת, הוא לא כל כך יעיל אם לומר את האמת, הוא לא כל כך יעיל אם לומר את האמת, הוא לא כל כך יעיל

3. דקה סידרת את כל הצבעים, זוז

כמה זמן לוקח לכם לפתור קובייה הונגרית? כי בזמן שקראתם את האייטם הזה, הרובוט שבנו שני מהנדסים מקנזס כבר הספיק לסדר אותה כמה פעמים (זה לוקח לו בדיוק שנייה ו-47 אלפיות) ולקפוץ להכין לעצמו קפה.

4. עסק ריחני

עצי הריח האלה שאנשים תולים על המראה באוטו. מאיפה הם הגיעו? מי המציא אותם? ולמה שמישהו ירצה להשתמש בזה? כל מה שלא חשבתם שתרצו לדעת על מבשמי הרכב המסתוריים.

5. בוא נצבע את זה בכחול ונזרוק לים

שנות התשעים היו תקופה נהדרת בתחומים חשובים כמו מוזיקה, קולנוע וטלוויזיה, אבל גם אחת התקופות האפלות ביותר למעצבי מארזים למחשבים, שיצרו כמה ממפלצות ה-PC המכוערות והלא שימושיות ביותר שהעולם ראה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות