אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שופרסל נגד אסם: לא מציגה על המדפים במבה 80 גרם צילום: אביגיל עוזי

שופרסל נגד אסם: לא מציגה על המדפים במבה 80 גרם

ענקית המזון הפסיקה לייצר לשופרסל אריזה ייחודית של במבה במשקל 100 גרם. ברשת השיווק רואים בכך הרעת תנאים

26.01.2016, 19:51 | נורית קדוש

הפסקת ייצור אריזה ייחודית לשופרסל של במבה במשקל 100 גרם, הובילה לכך שהרשת לא הכניסה למגוון המוצרים את אריזת במבה במשקל 80 גרם המשווקת בשאר רשתות השיווק. 

שופרסל, צילום: עמית מגל שופרסל | צילום: עמית מגל שופרסל, צילום: עמית מגל

הסיבה ככל הנראה, כיוון שבשופרסל ראו בכך הרעת תנאים, כשאסם חדלה מייצור האריזה הייעודית לה המשקפת תוספת של 25% בכמות ולא הסכימה להוריד בהתאם את מחיר אריזת 80 גרם, כך שישמר היתרון של הרשת על פני מתחרותיה.

מאסם נמסר כי "לאור העלייה בביקושים לבמבה הוחלט על ביטול הפריט במבה 100 גרם, כדי לייצר יותר אריזות מסוגים אחרים. אסם הודיעה על כך ללקוחות ומספקת מגוון רחב של אריזות לרשת שופרסל ולשאר הלקוחות״.

משופרסל לא נמסרה תגובה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מדהים איך כשצד א' וצד ב' עושים עסקים ותמיד תוקעים את האזרח שהוא צד ג' לעסקה.
אסם ושופרסל רבים ביניהם מי גונב יותר מהלקוח. מקרה דומה: מו"לים(הוצאות לאור) והקמעונאים(חנויות הספרים) נלחמים מי יותר חזיר הן על חשבון הסופרים החדשים והן על הלקוחות. לו הייתה רגולציה מחד גיסא שמגנה מצד אחד על הסופרים בתמלוגים מפוקחים והסרת סעיפים כובלים ודרקוניים בחוזה מול המו"לים ומאידך גיסא פיקוח על מחירי הספרים בנמכרים בחנויות. שרשרת המזון בשוק הספרים הייתה נראת טוב יותר לכולם. אך איפה שיש חקיקות יש ח"כים שמוטים ע"י לוביסטים. כך זה גם עם הירקנים ושרשרת המזון שמגיעה עד הלקוח תרתי משמע.. ואוזני הח"כים הערלות נופליפ שוב ושוב בעריכה ע"י הלוביסטים. שופרסל ואסם, צריך לעצור אותם על קרטל והסדרים כובלים, כל אחד על הענף שעליו הוא יושב!
שופרסל ואסם תאבי בצע מרושעים  |  26.01.16
לכל התגובות