אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Huiti מסין תרכוש מפיקסלוט הישראלית ב־8 מיליון דולר

בלעדי לכלכליסט

Huiti מסין תרכוש מפיקסלוט הישראלית ב־8 מיליון דולר

הרוכשת, זרוע של אתר הספורט הגדול בסין, תרכוש מפיקסלוט מערכות צילום המשדרות דרך הענן

27.01.2016, 08:51 | מאיר אורבך

Huiti Technology הסינית חתמה על הסכם עם חברת פיקסלוט (Pixellot) הישראלית לאספקת 1,000 מערכות Lemur להפקת צילום אוטומטית למשחקי ספורט בכ־8 מיליון דולר, כך נודע ל"כלכליסט". בעסקה אפשרות להסכמי המשך בעשרות מיליוני דולרים.

המערכת של פיקסלוט משלבת מצלמה פנורמית עם אלגוריתמים מתקדמים, ומעבירה את השידור מהמגרש דרך הענן לפורטל האינטרנט של Huiti, ושם המשתמשים יכולים לצפות בשידור חי או ב־VOD.

פיקסלוט הוקמה ב־2013 על ידי ד"ר מיקי תמיר וגל עוז ומעסיקה כ־30 עובדים בפתח תקווה. ב־2014 גייסה החברה 3 מיליון דולר מענקית האינטרנט ביידו, וכמו כן הושקעו בה 2.3 מיליון דולר על ידי משקיעים פרטיים, ובכלל זה מייסדי החברה. גם חברת ההשקעות The Time השקיעה בה.

מצלמה של פיקסלוט מצלמה של פיקסלוט מצלמה של פיקסלוט

Huiti Technology היא הזרוע הטכנולוגית של Hupu, אתר הספורט הגדול בסין והרביעי בגודלו בעולם. הפתרון של פיקסלוט יאפשר ל־Huiti לסקר ולשדר מספר רב של משחקים בעבור יותר מ־50 מיליון מנויים. 150 מערכות שידור מתקדמות כבר הותקנו במגרשי כדורגל וכדורסל במחוז שנחאי.

מנכ"ל Huiti ריינהאו לין אמר ל"כלכליסט": "מערכת ה־Lemur תשמש כדרך נגישה להפיק תוכן ברמה גבוהה ולאפשר לאוהדים לצפות גם בקבוצות ספורט חובבני. למשחקים חשובים אנו משתמשים במערכת ההפקה מרחוק של ה־Lemur ליצירת שידורי פרימיום בשבריר מעלות הפקה רגילה".

פיקסלוט

נוסדה: 2013

מספר עובדים: 30 עובדים בפתח תקווה

מייסדים: ד"ר מיקי תמיר וגל עוז

גייסה: 5.3 מיליון דולר מבאידו, דה טיים ומשקיעים פרטיים

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות