אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביזנס משפחתי: עמוס לוזון מינה את אחיו יעקב למשנה למנכ"ל דורי בניה צילום: יאיר שגיא

ביזנס משפחתי: עמוס לוזון מינה את אחיו יעקב למשנה למנכ"ל דורי בניה

יעקב לוזון - שמכר לאחרנה את רשת אילנ'ס קפה תמורת 15 מיליון שקל - צפוי להחליף בהמשך את אסף מור ולהתמנות למנכ"ל החברה הבת של דורי קבוצה

27.01.2016, 15:11 | אורן פרוינד

אחרי שמכר לפני שבועיים את רשת בתי הקפה אילנ"ס שבבעלותו תמורת 15 מיליון שקל, יעקב לוזון מצטרף לאחיו עמוס לוזון בדורי קבוצה. יעקב לוזון מונה היום (ד') למשנה למנכ"ל דורי בניהלצידו של המנכ"ל הפורש אסף מור.

לפני שלושה שבועות הודיע מור על התפטרותו מהחברה אולם הוא צפוי להמשיך לכהן בתפקיד על יולי 2016 על מנת לבצע חפיפה לבעל השליטה החדש. יעקב לוזון צפוי להתמנות למנכ"ל לאחר שיפרוש.

יעקב לוזון השלים לפני שבועיים עסקה למכירת 12 מתוך 14 סניפי הרשת אילנס מהם שניים המצויים בזיכיון. כאמור, עבור כל הסניפים קיבל לוזון בתמורה 15 מיליון שקל. אחיו

עמוס לוזון רכש לפני שבועיים את השליטה (78%) בחברת דורי קבוצה, חברת האם (85%) של דורי בניה, מידי גזית גלוב תמורת 9 מיליון שקל בלבד. בשבוע האחרון מינה את עצמו למנכ"ל דורי קבוצה, ובאמצעות מינויו של אחיו שם את רגלו גם בחברה הבת דורי בניה.

עמוס לוזון מתחיל לאייש לאט גם את הדירקטוריון של דורי בניה. לתפקיד יו"ר דירקטוריון צפוי לוזון למנות את גידי אלטמן, לשעבר ראש החטיבה העסקית בבנק לאומי שמכהן היום כיו"ר חברת הלוגיסטיקה פרדינזון. בנוסף לוזון צפוי למנות לדירקטוריון דורי בניה את גילי דקל, מנכ"ל אפריקה מגורים לשעבר,  ואת שמשון הראל, מבעלי המניות של חברת הנדל"ן אמריקה ישראל.

יעקב לוזון , צילום: עמית שאבי יעקב לוזון | צילום: עמית שאבי יעקב לוזון , צילום: עמית שאבי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות