אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רונאל פישר מבקש ייצוג של סניגור ציבורי: "כל כספו נתפס על ידי המשטרה" צילום: אוהד צויגנברג

רונאל פישר מבקש ייצוג של סניגור ציבורי: "כל כספו נתפס על ידי המשטרה"

על פי הבקשה שהגישו פרקליטיו והיא על דעתו של פישר, "הם לא ייצגו אותו בשלב ההוכחות בתיק, אלא אם כן ייעשה עמם הסדר שכר טרחה מתאים לייצוג מחודש". רכושם של פישר ובני משפחתו מחולט בתיק או מעוקל בידי רשויות המס

28.01.2016, 18:48 | זוהר שחר לוי
עו"ד רונאל פישר, הנאשם בעבירות שוחד בתמורה למידע רגיש מחקירות משטרה, מבקש כי ימונה לו סניגור ציבורי, במקום עוה"ד המייצגים אותו, כך עולה ממסמך שהגיש היום (ה') בא כוחו לבית המשפט המחוזי בירושלים.

קראו עוד בכלכליסט

פישר הואשם בחודש מאי האחרון בעבירות חמורות של שוחד, שיבוש הליכי משפט ועוד. מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בירושלים על ידי המחלקה לחקירות שוטרים עלה כי "פגע באופן שיטתי" בחקירות משטרה, כשהעביר מידע רגיש מקצין המשטרה ערן מלכה לנחקרים שונים.

עו"ד רונאל פישר , צילום: אלכס קולומויסקי עו"ד רונאל פישר | צילום: אלכס קולומויסקי עו"ד רונאל פישר , צילום: אלכס קולומויסקי

מאז הוגש כתב האישום ולאחר שבילה מספר חודשים במעצר, שוחרר פישר על ידי בית המשפט העליון למעצר בית, תחת איזוק אלקטרוני. בינתיים, הוא ממתין לתחילת משפטו הצפוי בחודש מרץ, זאת לאחר שקצין המשטרה מלכה הודה והורשע ונידון ל-8 שנות מאסר.

מאז נעצר מיוצג פישר על ידי פרופ' רון שפירא ודר' קרן שפירא-אטינגר. את ייצוגו המשפטי מלווה גם עו"ד נטלי שטרול, שעבדה תחתיו במשרדו בטרם נעצר.

בהודעה שהועברה היום לבית המשפט, מבקש פרופ' שפירא לשחרר את השלושה מייצוגו של פישר ולאפשר לו לקבל ייצוג מהסנגוריה הציבורית כשלדבריו מדובר בבקשה "על דעת הנאשם".

"על פי הסיכום שנעשה מראש בין הנאשם ובין עורכי הדין המסיימים", כך נכתב לבית המשפט, "הם ייצגו אותו בהליכי המעצר ובהליכים המקדמיים, ולא ייצגו אותו בשלב ההוכחות בתיק, אלא אם כן ייעשה עמם הסדר שכר טרחה מתאים לייצוג מחודש".

לדברי שפירא, גם עו"ד שטרול הודיעה כי "בנסיבות שנוצרו אין היא יכולה ליטול על עצמה את הייצוג הזה".

"לפי שעה", נכתב עוד, "כל רכושם של הנאשם ובני משפחתו מחולט בתיק זה או מעוקל בידי רשויות המס. על פי חוק זכאי הנאשם לייצוג בידי הסנגוריה הציבורית, ולפיכך מתבקש כבוד בית המשפט להורות על מינוי סניגור ציבורי לנאשם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות