אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דני גבע הפך את מיתר לגלקטיקוס צילום: דן לב

דני גבע הפך את מיתר לגלקטיקוס

גבע ירש מצבי מיתר משרד בינוני והפך אותו לגדול ביותר בישראל

31.01.2016, 08:37 | משה גורלי

איל רוזובסקי הוא פרקליט כוכב, שהיה מעורב בתיקי אולמרט ואי.די.בי ונחשב למועמד לשיפוט בבית המשפט העליון. אולם הסיפור האמיתי מאחורי צירופו למיתר ליקוורניק הוא דני גבע, השותף המנהל של מיתר, עורך הדין החשוב ביותר שלא שמעתם עליו. גבע ירש מצבי מיתר משרד בינוני והפך אותו לגדול ביותר בישראל. כמו מנג'ר בקבוצת צמרת הוא בנה נבחרת כשגייס עורכי דין שהשביחו והשלימו את הפאזל.

הראשון היה ישראל (רלי) לשם, אחר כך הגיעו אלון גלרט (משפט מינהלי), יוסי עבאדי (תקשורת), אלדר בן־רובי (מיסוי בינלאומי), אלון סהר (הייטק), והרכש הנוצץ ביותר: דליה טל (בנקאות). עתה הגיע רוזובסקי, שהופך את הנבחרת של מיתר לחזקה ביותר בישראל.

עו"ד ישראל (רלי) לשם, צילום: עמית שעל עו"ד ישראל (רלי) לשם | צילום: עמית שעל עו"ד ישראל (רלי) לשם, צילום: עמית שעל

את המגעים החל רוזובסקי מול לשם, הליטיגטור הבכיר במיתר, שהיה שותף צעיר במשרד חיים צדוק כשקיבל לעבודה את המתמחה רוזובסקי. רק לאחר שהושגו ההבנות ביניהם הושלם המהלך, וכעת הם יובילו מחלקת ליטיגציה אימתנית שתמנה כ־90 עורכי דין.

המשרדים המסחריים הגדולים החלו לפתח את תחום הייצוג הפלילי, כשהמנהלים שהגיעו אליהם מסיבות עסקיות החלו להיקלע לחדרי החקירות. בדומה למיתר, הרצוג פוקס נאמן קלטו את נתי שמחוני, ופישר בכר חן וול אוריון את דרור מתתיהו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות