אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תוך שבועיים: פרטנר תשיק מותג חדש במקום אורנג' צילום: יריב כץ

תוך שבועיים: פרטנר תשיק מותג חדש במקום אורנג'

חברת הסלולר הודיעה כי תחשוף את המותג באירוע השקה. זאת לאחר הסערה שעורר מנכ"ל אורנג' העולמית בקהיר כשאמר כי הוא מעוניין להפסיק את ההתקשרות עם פרטנר

04.02.2016, 11:46 | אלירן מלכי

חברת הסלולר פרטנרמודיעה על השקת מותג חדש. החברה שחררה הודעה לבורסה כי בעוד פחות משבועיים היא תחשוף את המותג החדש במסיבת עיתונאים בגני התערוכה.

החברה מסרה כי "לאחר חודשים של עבודת הכנה, בחינה מעמיקה של השוק ותהליך אסטרטגי מקיף, קבוצת פרטנר תציג את המותג החדש שיחליף את המותג Orange ב- 16 בפברואר בגני התערוכה בתל אביב, באירוע השקה חגיגי בהשתתפות מר חיים סבן, בעל השליטה בפרטנר ויו"ר סבן קפיטל גרופ". בנוסף לסבן, ישתתפו באירוע גם יו"ר דירקטוריון פרטנר אדם צזנוף ומנכ"ל פרטנר איציק בנבנישתי. באירוע יציג בנבנישתי גם את הערכים והחזון של המותג שגובשו לאחר חודשים בהם התקיים תהליך בחינה מעמיק של השוק ועבודה אסטרטגית שחצתה את כל חלקי החברה.

קראו עוד בכלכליסט

בעל השליטה בפרטנר חיים סבן, צילום: פורום סבן בעל השליטה בפרטנר חיים סבן | צילום: פורום סבן בעל השליטה בפרטנר חיים סבן, צילום: פורום סבן

ביוני שנה שעברה המהלך מסיבת עיתונאים בקהיר, אמר מנכ"ל אורנג' העולמית סטפן רישר, כי לו הדבר היה תלוי בו הוא היה מפסיק את ההתקשרות עם פרטנר באופן מיידי. דבריו של רישר עוררו סערה גדולה בישראל וכמה שבועות לאחר מכן פרטנר החליטה להתנתק מאורנג' לאחר שהאחרונה חויבה לפצות אותה בכ-90 מיליון יורו עבור פיצוי, מחקר שוק ובניית מותג פרטי משלה.

איציק בנבנישתי, מנכ"ל קבוצת פרטנר, מסר כי "אחרי חודשים של הכנות, אנחנו נמצאים לקראת יציאה לדרך חדשה, שתחילתה בהשקה החגיגית, ועיקרה הרבה מעבר לשינוי בשם המותג, בצבע ובלוגו. מדובר באירוע משמעותי בחיי החברה, ואנחנו נרגשים לקראת הצגת התפיסה החדשה של הארגון בנוגע לעולמות בהם אנחנו פועלים ובאשר לחיבור שלנו ללקוחות ולהיבטים השונים בחייהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות