אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שחקן הפוטבול נפצע, ועבד כמורה מחליף צילום: רויטרס

שחקן הפוטבול נפצע, ועבד כמורה מחליף

ג'ורדי נלסון מהגרין ביי פאקרס פספס את עונת 2015 כולה בגלל קרע ברצועה הצולבת הקדמית. בסרטון קידום מכירות הסביר שניצל חלק מהזמן לשמש כמורה מחליף בכיתה של בנו

05.02.2016, 11:52 | שירות כלכליסט
ג'ורדי נלסון מהגרין ביי פאקרס פספס את עונת 2015 כולה בגלל קרע ברצועה הצולבת הקדמית שספג לפני תחילת העונה.

קראו עוד בכלכליסט

ג ג'ורדי נלסון. נלסון פספס עונה שלמה אך ישוב לפאקרס ב-2016, כנשק הטוב ביותר של ארון רודג'רס. בכל מקרה, נראה שהוא הצליח למצוא מקורות הנאה גם מחוץ למשחק. | צילום: רויטרס ג

בסרטון קידום מכירות עם חברת דאב הסביר נלסון שניצל חלק מהזמן לשמש כמורה מחליף עבור בנו שבכיתה ג'.

"אחת המורות בבית הספר שבני לומד בו לקחה חופש בגלל שעברה טיפולים במחלת הסרטן", סיפר נלסון, "הם היו זקוקים למחליף, ואני התנדבתי". בסרטון רואים את נלסון מציג עצמו בפני התלמידים ומלמד אותם לפתור בעיה בחשבון. "ההוראה דומה לפוטבול: הרבה דברים תוקפים אותך בו זמנית. למען האמת, לפעמים הוראה קשה יותר", מספר נלסון.

בראיון ל- FanSided הרחיב את התיאור:

"היו הרבה לחץ וחוסר ודאות, אבל הצלחנו להבין - הם אותי ואני אותם - ונכנסנו לקצב וזה היה מהנה. כשגדלתי רציתי להיות מורה, וזה נתן לי זמן לעשות זאת לתקופה מסוימת, משהו כמו חודש או חודשיים. כך הצלחתי גם לעזור לבית הספר שהבן שלי לומד בו, ואני שמח לעשות זאת, תוך שאני נהנה ומנסה ללמד את הילדים קצת חשבון".

נלסון סיפר עוד שניסה להיות קליל, אך אם הילדים התפרעו או לא הכינו שיעורים, אז הכיף הסתיים.

מלבד החלטורה כמורה, נלסון ניצל את הזמן החופשי כדי לעבוד בחווה המשפחתית, ואמר כי לעתים הגדיר עצמו יותר כחוואי מאשר כשחקן פוטבול.

נלסון פספס עונה שלמה אך ישוב לפאקרס ב-2016, כנשק הטוב ביותר של ארון רודג'רס. בכל מקרה, נראה שהוא הצליח למצוא מקורות הנאה גם מחוץ למשחק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות