אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יחס הזהב בין הזנב לאוזניים צילום: http://www.boredpanda.com/fibonacci-composition-cats-furbonacci/

PLAY

יחס הזהב בין הזנב לאוזניים

ההוכחה המתמטית לשלמות החתול, כל מה שאי פעם קרה ביפן ב-9 דקות, לנאסא נמאס מתיאוריות הקונספירציה, המורכבות של הכלום כפי שהציגו אותה בסיינפלד ומה היה קורה אם דונלד טראמפ היה דג

04.02.2016, 19:08 | נמרוד צוק

1. חתך הזנב

חתולים הם היצירה המושלמת ביותר של הטבע, כפי שידוע לכל מי שאי פעם גידל חתול או סתם נכנס לאינטרנט. עוד הוכחה לכך מצויה בהתאמה המופלאה שלהם לייצוג הגיאומטרי של סדרת פיבונאצ'י, או "חיתוך הזהב" בשמו האחר.

שלמות מגרגרת שלמות מגרגרת שלמות מגרגרת

 

2. ההיסטוריה השמחה של יפן

אנחנו לא לגמרי בטוחים מי הוא ביל ווארץ, אבל הסרטון שלו שמסכם את ההיסטוריה של יפן בתשע דקות צבעוניות ושמחות להפליא הוא אחד הדברים המוצלחים שראינו לאחרונה ביוטיוב.

3. חלל עמוק

לחבר'ה בנאס"א קצת נמאס מתאוריות הקונספירציה המסרבות לדעוך על זיוף הנחיתה על הירח (המהדרין אף טוענים שהם בוימה בידי סטנלי קובריק), אז הם פרסמו בחשבון הפליקר של הסוכנות לא פחות מ-8,400 צילומים ברזולוציה גבוהה מטיסת אפולו 11, שאמורים להוכיח אפילו לחובב תאוריית הקשר המסובב ביותר שניל ארמסטרונג ובאז אולדרין אכן הניחו את כפות רגליהם על אדמת הירח ב-20 ביולי 1969.

היתה נחיתה או לא היתה?, צילום: פליקר היתה נחיתה או לא היתה? | צילום: פליקר היתה נחיתה או לא היתה?, צילום: פליקר

 

4. כלום זה לא מעט

כיצד קיבלה סיינפלד את הכינוי "הסדרה על כלום", מה המשמעות האמיתית והמורכבת למדי של הרעיון הזה ואיך כל זה קשור לפלובר?

5. להקת שפתיים

ונסיים בסדרת עיבודים גרפיים נהדרת וחשובה שמדביקה את השפתיים של דונלד טראמפ על תמונות של דגי אבו נפחא, וללא ספק תהפוך את אמריקה למצוינת שוב.

שתי טיפות מים דונלד טראמפ, צילום: http://imgur.com/gallery/RQgZ4 שתי טיפות מים דונלד טראמפ | צילום: http://imgur.com/gallery/RQgZ4 שתי טיפות מים דונלד טראמפ, צילום: http://imgur.com/gallery/RQgZ4

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות