אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארצות הברית: מאזדה מפסיקה את שיווק ה-CX5 מחשש לליקוי בטיחותי

ארצות הברית: מאזדה מפסיקה את שיווק ה-CX5 מחשש לליקוי בטיחותי

החברה מדווח על בעיה בצינור מילוי הדלק האופיינית בעיקר לרכבים משנת 2014 ועד 2016; הודעת קריאה למוסכים יצאה בארה"ב לכ-264 אלף מכוניות; טרם ידוע האם הקריאה בתוקף לגבי שווקים בעולם

04.02.2016, 19:45 | תומר הדר

מאזדה ארה"ב מפסיקה לשווק את רכב הכביש שטח הפופולארי CX5 באופן זמני. הסיבה: צינור מילוי הדלק המוביל מפתח התדלוק אל מיכל הדלק עלול להיקרע בזמן תאונה ולגרום לנזילת דלק, שעשויה במקרי קיצון להוביל להתלקחות של הרכב. יצוין שה-CX5 נחשב לדגם פופולארי גם בשוק הרכב הישראלי.

קראו עוד בכלכליסט

על פי פרסומים רשמיים של מאזדה בארה"ב, מדובר בבעיה שאופיינית לרכבים מדגמי 2014 עד 2016 הנוגעת ל-264,463 מכוניות שנמכרו בארה"ב.

עד כה לא דווח על תאונות או פציעות שאירעו עקב התלקחות של רכבים.

לעת עתה, הריקול שעליו הכריזה מאזדה תקף רק לגבי שוק הרכב האמריקאי. הCX5 בגרסתו המיועדת לשוק האמריקאי שונה במספר היבטים מן הCX5 המשווק בישראל. היצרנית טרם הבהירה האם ריקול זה יהיה תקף גם לגבי שווקים עולמיים אחרים - ובהם ישראל.

מאזדה CX5. הליקוי עשוי לגרום במקרה קיצוני להתלקחות הרכב, אך טרם דווח על פציעות מאזדה CX5. הליקוי עשוי לגרום במקרה קיצוני להתלקחות הרכב, אך טרם דווח על פציעות מאזדה CX5. הליקוי עשוי לגרום במקרה קיצוני להתלקחות הרכב, אך טרם דווח על פציעות

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות