אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
זו המסעדה המבוקשת ביותר בעולם - 27,000 איש ברשימת ההמתנה

זו המסעדה המבוקשת ביותר בעולם - 27,000 איש ברשימת ההמתנה

מסעדת נומה סידני של השף הדני, רנה רדזפי, תהיה פתוחה רק 10 שבועות והמקומות בה לכל התקופה אזלו בתוך 90 שניות מפתיחת ההזמנות. אחד אפילו הציע את ביתו בתמורה למקומות ישיבה. וכמה תעלה ארוחה?

07.02.2016, 22:16 | שירות כלכליסט
קילומטרים ספורים ממרכז רובע העסקים של סידני, בשכונה הנקראת ברנגארו, הוקמה לזמן קצר מסעדה שאנשים נאבקים כדי להזמין בה מקום. איש אחד אפילו הציע את ביתו בתמורה למקומות ישיבה.

זה לא מפתיע, בהתחשב בשם השף ובמוניטין המסעדה: נומה, של רנה רדזפי. השף הדני הקים מסעדת פופ אפ של עשרה שבועות, תחת השם "נומה סידני". למסעדה, שפתחה את דלתותיה ביום שלישי, ה-26 בינואר, יש רשימת המתנה של 27,000 ארוחות ערב, דיווח מגזין Eater. הכרטיסים לארוחת הערב של השף הידוע אזלו בתוך 90 שניות מפתיחת המכירה.

צוות נומה חוגג את פתיחתה בסידני, צילום: instagram / nomaaustralia צוות נומה חוגג את פתיחתה בסידני | צילום: instagram / nomaaustralia צוות נומה חוגג את פתיחתה בסידני, צילום: instagram / nomaaustralia

נומה המקורית של השף רדזפי, בקופנהגן, זכתה להלל ושבחים מפי המבקרים בשל הגישה החדשנית שלה למנות הנורדיות המסורתיות וההקפדה היתרה על הפרטים. נומה הוכרזה כמסעדה הטובה ביותר בעולם ע"י מגזין "רסטוראנט" ארבע פעמים וקיבלה שני כוכבי מישלן ב-2008.

מסעדת הפופ אפ של נומה בסידני תגיש 5,600 ארוחות במהלך ההרצה שלה, בחלל שכולל 56 מקומות ישיבה. רבע מההזמנות נשמרו עבור תיירים זרים במסגרת תכנית המסובסדת בידי משרד התיירות האוסטרלי. כל סועד שזכה לשריין מקום במסעדה הנחשקת ישלם 485 דולר אוסטרליים (או 343 דולר אמריקאי), ועוד 195 דולר אוסטרלי (138 דולר אמריקאי) על תפריט יינות נלווה. המחיר כולל ארוחה של 10-12 מנות, כולן מושפעות מהקולינריה האוסטרלית.

השף רנה רדזפי , צילום: instagram / nomaaustralia השף רנה רדזפי | צילום: instagram / nomaaustralia השף רנה רדזפי , צילום: instagram / nomaaustralia

ההזמנות למסעדת הפופ אפ נחשקות כל כך, שאיש אחד אפילו הציע את ביתו לשף רדזפי בזמן שהותו בסידני בתמורה להזדמנות לאכול בנומה.

אחת המנות במסעדה, צילום: instagram / nomaaustralia אחת המנות במסעדה | צילום: instagram / nomaaustralia אחת המנות במסעדה, צילום: instagram / nomaaustralia

נומה אוסטרליה. 10 שבועות של עלפון חושים, צילום: instagram / nomaaustralia נומה אוסטרליה. 10 שבועות של עלפון חושים | צילום: instagram / nomaaustralia נומה אוסטרליה. 10 שבועות של עלפון חושים, צילום: instagram / nomaaustralia

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות21 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה