אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: איש העסקים התאילנדי נסוג מרכישת מילאן צילום: אי פי איי

דיווח: איש העסקים התאילנדי נסוג מרכישת מילאן

העיתון האיטלקי לה רפובליקה מדווח שהמגעים בין סילביו ברלוסקוני לבי טאצ'אובול על רכישה אפשרית של 48% מקבוצת הכדורגל מילאן, נקלעו למבוי סתום; ייתכן שממשלת סין תגיש הצעה

08.02.2016, 17:27 | שירות כלכליסט

העיתון האיטלקי "לה רפובליקה" מדווח שהמגעים בין סילביו ברלוסקוני ואיש העסקים התאילנדי בי טאצ'אובול על רכישה אפשרית של 48% מקבוצת הכדורגל מילאן, נקלעו למבוי סתום.

קראו עוד בכלכליסט

שני הצדדים הכחישו את הטענה, אך זו עובדה שבי התקשה למצוא שותפים להשקעה, על רקע הצניחה בבורסות סין והחקירה בה פצח משרד התובע המרכזי במילאנו סביב ענייני מס ומימון בקרן השוויצרית שמייעצת לבי. 

איש העסקים התיאלנדי בי טאצ איש העסקים התיאלנדי בי טאצ'דבאול | צילום: רויטרס איש העסקים התיאלנדי בי טאצ

לפי הדיווח בעיתון, החדשות האמיתיות הן שמשפחתו של ברלוסקוני עדיין מעוניינת למכור את המועדון. בתו של ברלוסקוני, מירנה המשמשת גם כנשיאה של המועדון, החלה בצעדים הראשונים למציאת קונים פוטנציאלים חדשים.

רק לפני מספר ימים נפגשו נציגים של פיניווסטס עם קבוצה סינית, שלפי השמועות זוכה לתמיכת הממשלה בבייג'ינג, ובעלת כוונות לרכוש אחזקת רוב ב-600 מיליון יורו במועדון. אולם זהו מחיר נמוך משהציע בי בעבר – מיליארד יורו.

שיחות המשא ומת הן רק השלב הראשוני, אך אם שני הצדדים ימצאו פתרון שיוסכם עליהם, הקבוצה הסינית החדשה תחליף את יד ימינו של ברלוסקוני בחדר השליטה שיהפוך לנשיא הכבוד של מילאן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות