אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת אמן הודיעה על רכישת השליטה באיטרניטי עבור 10 מיליון שקל צילום: יח"צ

פרסום ראשון

קבוצת אמן הודיעה על רכישת השליטה באיטרניטי עבור 10 מיליון שקל

איטרניטי מתמחה בתחום הבינה העסקית והביג דאטה. לחברה כ-100 עובדים, עד כה אין צפי לפיטורים והחברה תמשיך להתנהל תחת ההנהלה הנוכחית

08.02.2016, 20:12 | רפאל קאהאן

קבוצת אמן הודיעה היום (ב') במהלך כנס פנימי על רכישת השליטה בחברת איטרניטי, המתמחה בתחום הבינה העסקית (BI). איטרניטי, המעסיקה כ- 100 עובדים, תצטרף לאמן כזרוע מבצעת לעולם הבינה העסקית וניהול הידע. על השותפות החדשה הודיעו הנהלות שתי החברות באירוע משותף שהתקיים היום.

קראו עוד בכלכליסט

סכום העסקה לא נמסר אך ממידע שהגיע לידי "כלכליסט", היקף הרכישה הינו כ-10 מיליון שקל. איטרניטי, נמצאת בבעלות אסף בר המשמש גם כמנכ"ל החברה. המהלך תואם למדיניות והמודל העסקי של אמן, הכולל צירוף חברות בנות מתחומים שונים במטרה להרחיב את מערך השירותים שהיא מציעה.

אסף בר מנכ"ל איטרניטי, צילום: יח"צ אסף בר מנכ"ל איטרניטי | צילום: יח"צ אסף בר מנכ"ל איטרניטי, צילום: יח"צ

החברות מסרו כי השותפות תסייע לאיטרניטי לחדור לשווקים חדשים בהם פועלת אמן בארץ ובחו"ל. על פי הצהרת החברות לא ייעשו שינויים במצבת כוח האדם הנוכחית של איטרניטי והן ימשיכו להתנהל תחת הנהלת החברה הנוכחית.

איטרניטי נוסדה ב-2008 על ידי אסף בר וכיום היא מונה למעלה מ-100 עובדים. בין לקוחות החברה ניתן למנות את בנק הפועלים, דיסקונט, סופר פארם, ישראכרט, לאומי קארד, ויזה כאל, הראל ביטוח, Yes, Amdocs, NICE, צה"ל, איסתא ועוד.

בן פסטרנק, מנכ"ל קבוצת אמן מסר במהלך הכנס כי: "איטרניטי הינה חברה בעלת השפעה רבה בתעשייה. הפעילות המשותפת תמצב את אמן כקבוצת בעלת זרוע באחד הנושאים המרכזיים המעסיקים כיום את האירוגונים ,בינה עיסקית והעמקת הידע ב-Big Data."

אסף בר מנכ"ל איטרניטי מסר כי: "איטרניטי תמשיך להתנהל כחברה עצמאית תחת הכובע של קבוצת אמן מחשבים. לא ייעשו שינויים כלשהם במצבת כח האדם הנוכחית, נהפוך הוא, אנו נצא בקרוב בגיוס עובדים חדשים לתפקידי פיתוח ומחקר".

 

קבוצת אמן, מונה כיום למעלה מ-1,200 עובדים בתחומי המערכות והתוכנה, תשתיות IT, ייעוץ, ניהול הפרויקטים וההטמעה, והיא מספקת שירותי IT מקצועיים לכלל המגזרים במשק הישראלי ופעילה גם בשוק הבינלאומי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

4 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
אייה..לא עלינו...הנה זה בא הנה זה בא גם אלינו.
עובדי איטרניטי / אמן - עשו לכם מנהג קבוע בדקו את ההפרשות לפנסיה, תגמולים, גמל, ביטוחין - בכל שבוע ואם תרצו שינה עריבה ושלווה - בידקו שבר ופסטרנק לא בסביבה והכי טוב למניעת מריבה פשוט להיות עובדי חברה כי את שמשון ויובב כולם מכירים ליובב ושמשון אין ממש חבריםו ועכשיו כשאתם שלוש עשרה מאות עובדים... למה שלא תצטרפו לאחד הוועדים הגדולים?
CUKUX PXYRBE  |  09.02.16
1.
מסכנים
אמן תוכנה הינה חברה וותיקה בתחום התוכנה. אך הבעיה היא היחס שלהם לעובדים. העובד בחברה איננו נכס כמו בהמון חברות המכבדות את עצמן, אלא פיון שניתן לזרוק ברגע אחד. הייתי מצפה מחברה משפחתית לנהוג ביתר הגינות אך לא בטוח שזה המקרה (לזכות אמן, לצערי זה גם השוק בכלליתו) לעובדי איטרניטי, מקווה שיהיה לכם בסדר אך הייתי ממליץ לחפש מקום חדש.
משה סבן , מרכז  |  09.02.16