אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רק היום: כך תקבלו מגוגל 2 גיגה-בייט של נפח אחסון

רק היום: כך תקבלו מגוגל 2 גיגה-בייט של נפח אחסון

לרגל "יום האינטרנט הבטוח" גוגל מתגמלת משתמשים שיבצעו היום בדיקת אבטחת מידע בנפח אחסון של 2 גיגה-בייט לג'ימייל וגוגל דרייב, שיתווספו לחשבונם

09.02.2016, 15:11 | נמרוד צוק
כפי שעשתה בפברואר הקודם, גם השנה גוגל מתגמלת משתמשים שיבצעו היום בדיקת אבטחת מידע בנפח אחסון של 2 גיגה-בייט לג'ימייל וגוגל דרייב, שיתווסף לחשבון שלהם ללא תשלום, לרגל "יום האינטרנט הבטוח" הבינלאומי.

קראו עוד בכלכליסט

כדי לקבל את נפח האחסון צריך להכנס לדף Security Checkup - אפשר למצוא אותו בתוצאה הראשונה כאשר מחפשים Google Security Checkup, או בכתובת הבאה. לאחר מכן יש לעבור תהליך קצר בן 4 שלבים, במהלכו נדרש המשתמש לוודא כי נתוני אבטחה כגון חשבון אימייל רזרבי למקרי אבדן סיסמה, מספר הטלפון או שאלת שחזור הססמה נכונים, לעבור על האפליקציות המקושרות לחשבון, על הרשאות הגישה אליו ועל פרטי הכניסות האחרונות, ולוודא כי הוא מאובטח. בסוף התהליך תופיעה הודעה כי קיבלתם את תוספת נפח האחסון.

בשנה שעברה פרסמה גוגל את היוזמה בבלוג הרשמי של גוגל דרייב ואף נתנה למשתמשים שבוע ימים כדי לבצע את הבדיקה, במהלכם ניתן נפח האחסון הנוסף למי שביצעו אותה. השנה היוזמה לא פורסמה רשמית, אבל משתמשים וכלי תקשורת שנתקלו בה מפיצים את פרטיה ביממה האחרונה.

"יום האינטרנט הבטוח" אותו מארגנת העמותה הבלגית Insafe מצוין מאז 2008 ב-9 בפברואר, במטרה לעודד שימוש בטוח יותר ברשת אצל ילדים ובכלל, כאשר כל שנה הוא משמש עוגן לקמפיינים, פעילויות בבתי ספר ומהלכים רלבנטיים של חברות טכנולוגיה. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות