אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביג ומגה אור משכו הצעתן לרכישת רבוע נדל"ן

ביג ומגה אור משכו הצעתן לרכישת רבוע נדל"ן

ההצעה של החברות הפכה ללא רלוונטית - מאחר שגינדי החזקות ואיש העסקים מוטי בן משה מתמודדים בימים אלו על רכישת החברה האם אלון רבוע כחול

09.02.2016, 21:11 | אורן פרוינד

החברות ביג ומגה אור משכו הצעתן לרכישת רבוע נדל"ן לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל. ההצעה נהפכה ללא רלוונטית מאחר שגינדי החזקות ואיש העסקים מוטי בן משה מתמודדים בימים אלו על רכישת החברה האם אלון רבוע כחול.

ההצעה של ביג ומגה אור לרכישת ריבוע נדל"ן היתה הראשונה מבין סדרת הצעות רכישה שקיבלה החברה האחות של מגה הקורסת. תחילה הציעו ביג ומגה אור לרכוש את רבוע נדל"ן לפי שווי של 1.65 מיליארד שקל וכמה ימים לאחר מכן הגיש איש העסקים עמיר בירם הצעה משופרת לפי שווי של 1.7 מיליארד שקל.

ביג ומגה אור השוו הצעתן לזו של בירם, אולם אז הפתיעה חברת אזורים עם הצעה חדשה ומשופרת לפי שווי של 1.75 מיליארד שקל. ההצעה הזו הפכה ללא רלוונטית כאשר גינדי החזקות הציעו לרכוש את רבוע נדל"ן לפי שווי של 1.8 מיליארד שקל וכמה ימים לאחר מכן לרכוש את החברה האם אלון רבוע כחול ובכך גם להשתלט על רבוע נדל"ן.

רבוע כחול נדל"ן בעלת 86 נכסים המושכרים ברובם (75) לסניפיה של רשת מגה. בעל השליטה במגה אור, צחי נחמיאס ומנכ"ל ביג, איתן בר זאב, נחשבים למקורבים והחליטו לנצל את מצוקתה של אלון לביצוע עסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות