אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאיר אוזן: תרמתי למימון המשפט של מני נפתלי צילום: עמית שעל

מאיר אוזן: תרמתי למימון המשפט של מני נפתלי

מייסד סוכנות ההסדרים הפנסיוניים "שקל" כתב בעמוד הפייסבוק שלו: "למה תרמתי לאדם שאינני מכיר?! כי הזדעזעתי מהסיפורים על מה שקורה בקן הקוקיה של בית ראש הממשלה". בסה"כ גייס נפתלי באמצעות הדסטארט מעל 75 אלף שקל מ-479 תומכים

11.02.2016, 07:08 | כתב כלכליסט

"היום אני גאה !!!אינני מכיר את מני נפתלי ובכל זאת לפני כשנה תרמתי לו כסף כדי שינהל את משפטו", כך פרסם אמש מאיר אוזן, מייסד סוכנות ההסדרים הפנסיוניים "שקל" אתמול בעמוד הפייסבוק שלו. ראיון עם אוזן, אחד האנשים העשירים בישראל התפרסם בשבוע שעבר במוסף "כלכליסט".

קראו עוד בכלכליסט

אוזן כותב בפוסט שפרסם, "למה תרמתי לאדם שאינני מכיר?! תרמתי כי הזדעזעתי מהסיפורים על מה שקורה בקן הקוקיה של בית ראש הממשלה ואת ההכחשות וההשמצות על המתלוננים, (העובדים שנפגעו), על ידי כל נציגי ראש הממשלה (החל ממלקקים מקצועיים, עבור בעובדים שתלויים לפרנסתם בו, וכלה בעורכי דין שגם הם חיים ומתפרנסים מבית ראש הממשלה), וחשבתי לעצמי שאנו חייבים, ממש חייבים, לאפשר למני להגיע למשפט כדי שהאמת תצא לאור.

מני נפתלי , צילום: עמית שאבי מני נפתלי | צילום: עמית שאבי מני נפתלי , צילום: עמית שאבי

"היום ניתן פסק דין שהוכיח שמני צדק ובבית ראש הממשלה התקיימו תנאי עבודה מחפירים, היו התעמרויות והתעללויות בעובדים ואשת ראש הממשלה אחראית ישירות לתנאי עבודה מזעזעים אלה. והשאלה היכן היה ראש הממשלה שראה את ההתעללות ושתק. מעניין מה יגידו עכשיו מאות אלפי תומכי הליכוד שהם ממעמד הפועלים?!

"אני מקווה שפסק הדין הזה יוסיף ויתן פיצוי לעוד כמה עובדים שנפגעו ויגרום לציבור, הרגיש מבחינה חברתית, להיות יותר ביקורתי כלפי הנעשה בבית ראש הממשלה ולא לקנות את הסיפורים שכל עובד שנפגע הוא עובד שמכפיש כך סתם את ה״פסיכולוגית המהוללת״ ורבת הזכויות, הגברת שרה נתניהו. אני גאה שתרמתי קצת שהאמת תצא לאור. אני מקווה שפסק הדין הזה יהווה גם תמרור אזהרה למעסיקים נוספים שנוהגים לפגוע ולנצל את עובדיהם.

"וזכרו יום הדין בסוף מגיע!!!", כך על פי הפוסט של אוזן.

כדי לממן את המשפט על תנאי העסקתו, פתח מני נפתלי עמוד באתר גיוס ההמונים הדסטארט ובאצעותו גייס 75,850 שקל מ-479 תומכים שתרמו כל אחד בין 50 ל-1,000 שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות