אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ברגר קינג לא עוצרת בהמבורגרים: תמכור גם נקניקיות בסניפיה בארה"ב צילום: איי פי

ברגר קינג לא עוצרת בהמבורגרים: תמכור גם נקניקיות בסניפיה בארה"ב

ברגר קינג מתכוונת להציע כבר החודש שתי מנות: הקלאסית שתכלול קטשופ, חרדל, בצל ורוטב, תימכר ב-1.99 וגרסת "צ'ילי צ'יז" ב-2.39 דולר

11.02.2016, 09:53 | שירות כלכליסט
ברשת ברגר קינג לא מסתפקים רק בהמבורגרים, ועכשיו מתכוונים להתחיל למכור גם נקניקיות.

קראו עוד בכלכליסט

המנה החדשה תתווסף לתפריטים בארה"ב החל מה-23 בפברואר, לאחר שברשת המזון המהיר טענו כי היכולת לטגן בשר הופכת את הנקניקיות להתאמה מושלמת עבור התפריט. "זו ככל הנראה השקת המוצר המתבקשת ביותר אי פעם", אמר  נשיא ברגר קינג אמריקה, אלכס מאקדו.

מהרשת נמסר כי יציעו את הנקניקיות בכל 7,100 הסניפים ברחבי ארה"ב. המהלך הוא חלק מהמאמצים להעלות את המכירות לנוכח התחרות המתגברת בתעשיית המזון המהיר. במקדונלד'ס מגישים ארוחות בוקר לאורך כל היום בניסיון להתבלט ואילו ברשת וונדי'ס השיקו מבצע "4 ב-4 דולר" בניסיון למשוך לקוחות.  

וגרסת "צ וגרסת "צ'ילי צ'יז" במחיר של 2.39 דולר | צילום: איי פי וגרסת "צ

2 מנות של נקניקיות

ברגר קינג מתכוונת להציע שתי מנות של נקניקיות: הקלאסית שתכלול קטשופ, חרדל, בצל ורוטב, תימכר ב-1.99 ויהיו בה 310 קלוריות, וגרסת "צ'ילי צ'יז" ב-330 קלוריות שתעלה 2.39 דולר. בניסיון להלהיב את העובדים פרסמו ברשת סרטון הדרכה פנימי להכנת נקניקיות בכיכובו של סנופ דוג.

חברת קראפט היינץ תספק את הנקניקיות לרשת. חברת ההשקעות 3G Capital מנהלת הן את רסטורנט ברנדס - החברה האם של ברגר קינג - והן את קראפט היינץ, שמספקת גם את הקטשופ לסניפים.

עם זאת, הרשת צריכה להיזהר בהתבסס על כשלונות קודמים של מוצרים חדשים. ב-2013 לדוגמה היא השיקה צ'יפס מופחת קלוריות. המנה הורדה מהתפריט לאחר פחות משנה.

ברגר קינג רשמה ב-2014 עלייה של 2.1% במכירות בסניפים הפתוחים למעלה משנה בארה"ב ובקנדה. החברה האם, רסטורנט ברנדס אינטרנשיונל, תפרסם בשבוע הבא את התוצאות עבור 2015.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות