אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניצחון לאוהדי ליברפול: הכרטיסים לא יתייקרו צילום: רויטרס

ניצחון לאוהדי ליברפול: הכרטיסים לא יתייקרו

האוהדים יצאו בשבוע שעבר מהמשחק נגד סנדרלנד בדקה ה-77 בעקבות החלטת FSG, הבעלים של ליברפול, להעלות את מחירי הכרטיס ל-77 ליש"ט

11.02.2016, 14:56 | שירות כלכליסט

חברת FSG, הבעלים של ליברפול, החליטו לסגת מעליית מחירי הכרטיסים המתוכננת בעקבות מחאות האוהדים. 

קראו עוד בכלכליסט

שלט מחאה נגד הבעלים האמריקאי של ליברפול, צילום: רויטרס שלט מחאה נגד הבעלים האמריקאי של ליברפול | צילום: רויטרס שלט מחאה נגד הבעלים האמריקאי של ליברפול, צילום: רויטרס

האוהדים יצאו בשבוע שעבר מהמשחק נגד סנדרלנד בדקה ה-77 בעקבות ההחלטה של FSG להעלות את מחירי הכרטיס ל-77 ליש"ט. אמש, Fenway Sports Group הודיעו לאוהדים: "קיבלנו את המסר" והחליטו להשאיר את המחיר של כרטיס למשחק על 59 ליש"ט. כמו כן, FSG הודיעו: "אנחנו מתנצלים על המצוקה שיצרנו אצל חלק מהאוהדים" ועל כך שמחירי המנויים הוקפאו. כמו כן, החליטו לבטל את עליית המחירים על משחקים נחשבים יותר. 

במכתב פתוח לאוהדים כתבו ג'ון הרי, טום וורנר ומייק גורדון, הדמויות החשובות ב-FSG, את הפרטים של השינויים בעקבות "השבוע הסוער".

"שלושתנו מאוד מוטרדים מהתפיסה על כך שלא איכפת לנו מאוהדים, שאנחנו חמדנים, שאנחנו מנסים להרוויח על חשבון המועדון", כתבו. "ההפך הוא הנכון". השלושה כתבו שהם ידברו עם האוהדים בקשר לתוכנית מחירי הכרטיסים בעונות הבאות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות