אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המנצחת הגדולה של הסופרבול: באדווייזר צילום: אי פי איי

המנצחת הגדולה של הסופרבול: באדווייזר

לאחר שזכה בסופרבול 50, פייטון מאנינג, הקוורטרבק של דנבר ברונקוס, אמר בראיון ש"הלילה אשתה הרבה באדווייזר" ובהמשך אזכר את באדווייזר שוב. הפרסום הזה שווה לחברה יותר מ-3.2 מיליון דולר

11.02.2016, 15:50 | שירות כלכליסט

לאחר שזכה בסופרבול 50, פייטון מאנינג, הקוורטרבק של דנבר ברונקוס, אמר בראיון ש"הלילה אשתה הרבה באדווייזר". הוא ציין את באדווייזר פעם נוספת בראיון לאחר קבלת הגביע. על פי החישובים, הפרסום הזה היה שווה לאנהויזר בוש, בעלת המותג באדווייזר, יותר מ-3.2 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

מאנינג. הזכיר את באדווייזר בעבר, צילום: אי פי איי מאנינג. הזכיר את באדווייזר בעבר | צילום: אי פי איי מאנינג. הזכיר את באדווייזר בעבר, צילום: אי פי איי

לא היתה בעיה חוקית עם דבריו של מאנינג, למעשה באד לייט, מותג נוסף של אנהויזר בוש, היא הספונסרית הראשית של משחק הסופרבול עד 2022 - ככה שמאנינג עצמו פשוט הזכיר את אחת מהשותפות של ה-NFL, שעל פי הערכות משלמת יותר מ-200 מיליון דולר לליגה.

גם לא ברור אם מאנינג קיבל כסף על האיזכורים, אך הערכות הן שהוא אכן יקבל (או כבר קיבל) חוזה כזה ובקרוב יופיע בפרסומות של מותג הבירה. בבאדווייזר ציינו שלא שילמו למאנינג, אך היו מאושרים שהוא דיבר בשבחם. חשבון הטוויטר של באדווייזר הציע לשלוח 50 חביות של באדווייזר לחגיגות של הברונקוס. יש לציין שרוג'ר גודל, הקומישינר של ה-NFL, אסר על שחקנים לפרסם מותגי אלכוהול לפני יותר מעשור. מאנינג יוכל להשתתף בפרסומות של באדוויזר רק אחרי שיפרוש. הוא עדיין לא הודיע על פרישתו, אך מצופה שיעשה זאת בקרוב. 

בעבר מאנינג, אחד מהספורטאים הפופלאריים והמוכרים ביותר בארה"ב, הזכיר את מותגי באדווייזר כמה פעמים במסיבות עיתונאים.

ב-NFL מאוד מודאגים מקמפייני גרילה של מותגים שאינם נותנים חסות רשמיים של הליגה. בשנה שעברה, למשל, קנסו שחקנים שהלכו עם אוזניות של Beats ולא של Bose, נותנת החסות הרשמית של הליגה.

בארה"ב, בעיקר ברשתות החברתיות, הגיבו באופן שלילי לאזכורי הבאדווייזר של מאנינג וגם לכך שהאדם הראשון שבירך את מאנינג היה הבעלים של פאפא ג'ונס, הפיצה הרשמית של ה-NFL.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות