אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
החברה שממציאה מחדש את המספריים צילום: יצרן

החברה שממציאה מחדש את המספריים

שדרוג שידהים את האבן והנייר, כוס יין לא שגרתית, קוביית אור קסומה, מגש לשתיית קפה על הספה וכבל רומנטי לאייפון. 5 דברים שלא ידעתם שאתם צריכים

13.02.2016, 08:22 | דור צח

מספריים עם טוויסט

שונאים לגזור דברים? היד מתעייפת אחרי הבריסטול השלישי? חברה בשם ReExcite מנסה לפתור את הבעיה הפעוטה-אך-מציקה הזאת. היא פיתחה מספריים בשם RightShears, שבהם הבסיס ניצב בזווית של 90 מעלות ללהבים. לפחות לפי סרטון ההדגמה, זה הופך כל העסק להרבה יותר נוח. המחיר טרם נמסר, אך ReExcite מתכננת לגייס בקרוב כסף מהגולשים וכבר הגישה בקשה לפטנט.

ןיי סוכ

תמיד רציתם לשתות יין בצורה לא שגרתית? לא? טוב, בעיה שלכם. הכוסות הבאות, שנמכרות באמזון, נועדו לשתייה הפוכה - כלומר, מתחתית הכוס. זה לא נראה נוח, אבל לפחות תרגישו נורא מיוחדים.35 דולר לשתי יחידות.

קוביית קסם

המדור אוהב מאוד תאורת LED, ועל כן שמח לגלות באינדיגוגו את הקמפיין הבא לפיתוח מנורה קובייתית עם תאורה מתחלפת במאות צבעים. 200 דולר גם כן, אם כי המחיר צפוי לעלות.

אל תזוזו מהספה

רואים סרט בבית ורוצים לשתות קפה בלי להתמתח בכל פעם לעבר השולחן? המגשים הבאים מותאמים להנחה על משענת הספה או הכורסה וישפרו פלאים את חיי העצלנות שלכם. 225 שקל ב-Etsy.

מציל את הספה מאסון, צילום: יצרן מציל את הספה מאסון | צילום: יצרן מציל את הספה מאסון, צילום: יצרן

לטעון את היחסים

הוולנטיינס כבר עוד רגע כאן, אז ברור שמה שאתם צריכים זה את כבל הטעינה הרומנטי הבא לאייפון. 15 דולר ב-ThinkGeek.

החיים נראים טובים יותר עם נורות מנצנצות, צילום: יצרן החיים נראים טובים יותר עם נורות מנצנצות | צילום: יצרן החיים נראים טובים יותר עם נורות מנצנצות, צילום: יצרן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות