אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
המלחמה על זכויות היוצרים עולה מדרגה צילום מסך: http://thepiratebay.org/

שבוע טכנולוגי

המלחמה על זכויות היוצרים עולה מדרגה

גם פייראט ביי מציע צפייה ישירה מהדפדפן, שלמה קרמר חושף את Cato, איך פרצו לאתר של עליבאבא, מותג סמארטפונים חדש מבית לנובו וכל מה שצריך לדעת על האפל ווטש שמשווק כעת בארץ באופן רשמי

12.02.2016, 07:18 | כתבי כלכליסט

הפיראטים באים

בפייראט ביי הסתכלו על הצעד האחרון של פופקורן טיים וראו כי טוב. אולי הם אפילו עשו שימוש בקוד הפתוח שמפתחי פופקורן טיים שחררו כמה ימים לפניהם. כעת גם לאתר הטורנטים הגדול ברשת יש כפתר שמאפשר צפייה ישירה מהדפדפן. המלחמה בהפרת זכויות היוצרים עולה מדרגה.

פופקורן טיים. התוו את הדרך פופקורן טיים. התוו את הדרך פופקורן טיים. התוו את הדרך

שלמה קרמר נחשף

היזם והמשקיע הסדרתי חשף השבוע את המוצר של הסטארט-אפ החדש שייסד, Cato. מדובר במערכת אבטחת מידע לארגונים, שאמורה להחליף את כל תשתיות אבטחת המידע הסבוכות שנפוצות כיום בטבעת אחת של רשת ענן. המערכת אמורה להתחרות לא רק בצ'קפוינט, אותה הקים קרמר בעצמו, אלא כמעט בכל ענקית אבטחת מידע אחרת.

ההאקרים הסינים

חברת עליבאבא הסינית פספסה פריצה לאחד מאתריה שהעניקה להאקרים גישה לכ-21 מיליון חשבונות. הפורצים רכשו מאגר מידע חיצוני שהכיל כ-100 מיליון פרטי התחברות לחשבונות אינטרנט שונים, והתקינו שרת בשירות הענן של עליבאבא, שניסה באופן אוטומטי את הפרטים בחשבונות של החברה. עוד תזכורת לכך שלא כדאי למחזר פרטי משתמש בין אתרים.

הטלפון החדש של לנובו הוא לא טלפון חדש של לנובו

לנובו משווקת מכשיר ביניים תחת מותג חדש בשם Zuk. הוא מזכיר מאודאת מתחריהו הישיר - הוואנפלוס - אבל מתעלה עליו בעוצמת הסוללה, שמאפשרת להשתמש בו גם יומיים ללא הטענה. מאידך, ממשק ההפעלה שלו סובל מלא מעט תקלות, במיוחד בבואו להתמודד עם השפה העברית.

עמוס בשוק מכשירי הביניים, צילום: רפאל קאהאן עמוס בשוק מכשירי הביניים | צילום: רפאל קאהאן עמוס בשוק מכשירי הביניים, צילום: רפאל קאהאן

 

אפל ווטש נוחת

השעון החכם של אפל מגיע לארץ באופן רשמי באיחור של קרוב לשנה. כל היתרונות והחסרונות שלו, גם בהשוואה למתחרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות