אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נתניהו החליט: ראש השב"כ הבא - נדב ארגמן

נתניהו החליט: ראש השב"כ הבא - נדב ארגמן

ארגמן, המכהן היום כסגן ראש השב"כ, משרת בארגון מאז 1983. בספטמבר 2014 הושאל לוועדה לאנרגיה אטומית, ובספטמבר 2015, חזר לתפקיד סגן ראש השירות בעקבות בקשתו של ראש השירות יורם כהן, עם מינוי של רוני אלשיך למפכ"ל המשטרה

11.02.2016, 19:12 | איתמר אייכנר, ynet
סגן ראש השב"כ נדב ארגמן יעמוד בראש הארגון ויחליף את יורם כהן. כך הודיע הערב (יום ה') ראש הממשלה בנימין נתניהו.

ארגמן (55), נשוי ואב לשלושה, התגייס לצה"ל ליחידה מובחרת ב-1978, וחמש שנים מאוחר יותר הצטרף לשירות הביטחון הכללי. מאז הוא שירת במגוון רחב של תפקידים מבצעיים.

בשנים 2007-2003 כיהן ארגמן כראש אגף המבצעים בשב"כ, ולאחר מכן כיהן במשך ארבע שנים כנציג הארגון בארה"ב. לאחר מכן מונה לתפקיד סגן ראש השירות, ולאחר שלוש שנים, בספטמבר 2014 הושאל לוועדה לאנרגיה אטומית. רק בספטמבר 2015 חזר לתפקיד סגן ראש השירות בעקבות בקשתו של ראש השירות כהן, עם מינוי של רוני אלשיך למפכ"ל המשטרה. .

לארגמן תואר ראשון במדעי המדינה מאוניברסיטת חיפה, תואר שני במדעי המדינה ותואר שני נוסף בביטחון ואסטרטגיה מאוניברסיטת חיפה, אותו סיים בהצטיינות יתרה, במסגרת הלימודים במכללה לביטחון לאומי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר: "לנדב ארגמן ניסיון מבצעי ופיקודי מוכח ועשיר ביותר בשירות הביטחון בכללי. אני סמוך ובטוח כי השב"כ תחת פיקודו ימשיך להתחזק במישור המבצעי והטכנולוגי וימשיך להגן על ביטחון ישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות