אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסכם ניגוד העניינים של הממונה על ההגבלים: לא תעסוק בתנובה, בתעופה ובאשראי

הסכם ניגוד העניינים של הממונה על ההגבלים: לא תעסוק בתנובה, בתעופה ובאשראי

על פי ההסכם שנחשף היום מיכל הלפרין לא תוכל לעסוק במשך שנה וחצי בנושאים אלה כמו גם בתחומים הקשורים לבן זוגה, אלא אם מדובר בנושא רוחבי בעל משמעות למשק - ואז תידרש לקבל אישור מיוחד

14.02.2016, 10:51 | ליאור גוטמן, רוני זינגר ותומר גנון
הממונה החדשה על ההגבלים העסקיים, מיכל הלפרין, לא תעסוק למשך 18 חודש בכל הקשור לעסקי התעופה, תנובה כמו גם תקשורת של שירותי סליקה בנקאית ואשראי. כך עולה מהסכם ניגוד העניינים עליה חתמה הלפרין עם כניסתה לתפקיד. בנוסף, הלפרין לא תעסוק בתחומים שקשורים לבן זוגה (אבנר) או לקרובי משפחה אחרים, אלא אם כן מדובר בנושא רוחבי בעל משמעות משקית כוללת שיאלץ אותה לקבל אישור מקדמי כדי לדון בו.

קראו עוד בכלכליסט

"בשלב זה חלק מהנספחים חסויים וכמו כן הושחרו גם פרטים בהסדר עצמו הנוגעים לצדדים שלישיים", נכתב בהודעת רשות ההגבלים העסקיים. "בכוונת הרשות לפנות לצדדים השלישיים לצורך קבלת עמדתם בנוגע לפרסום (כמקובל במקרים שכאלה) ולאחר שהן תתקבלנה יוחלט אם לפרסם את הפרטים המדוברים או לא".

לקריאת הסכם ניגוד העניינים לחצו כאן 

הלפרין. לא תוכל לעסוק בעניינים הקשורים בתנובה, אשראי ותעופה הלפרין. לא תוכל לעסוק בעניינים הקשורים בתנובה, אשראי ותעופה הלפרין. לא תוכל לעסוק בעניינים הקשורים בתנובה, אשראי ותעופה

מינויה של הלפרין אושר בינואר האחרון וזאת לאחר שגברה בישורת האחרונה על ממלא המקום לממונה אורי שוורץ, שהתמודד מולה על התפקיד. בשנים 2006-2002 שימשה כסגן ראש הרשות להגבלים העסקיים והיועצת המשפטית לרשות. ב-2007 הצטרפה עו"ד הלפרין כשותפה וראש מחלקת הגבלים עסקיים במשרד עורכי הדין מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, עורכי דין. הלפרין תחליף את פרופ' דיוויד גילה, שפרש באוגוסט האחרון על רקע התנגדותו למתווה הגז הממשלתי שידון היום בבג"ץ.

ברשימת הלקוחות בהן טיפלה הלפרין בעבר, שצורפה כנספח להסכם ניגוד העניינים שלה, ניתן לציין את מדנס סוכנות לביטוח בע"מ, אדמה פתרונות לחקלאות בע"מ, סימנס גרמניה, אל-על נתיבי אויר לישראל, Glaxo Smith Kline, טמבור בע"מ, Cisco , יינות ביתן, ליימן שליס, סטורנקסט, מוצרי שלם אריזות, פי גלילות מסופים וצינורות נפט, מרכז סליקה בנקאי, בנק איגוד, קבוצת לאומי, Stratasys Ltd, פוקס ויזל , תנובה, שבא – שירותי בנק אוטומטיים, ונטו מ.ע. אחזקות כמו גם G4S - פתרונות אבטחה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות