אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפיצ'רים החדשים במסנג'ר של פייסבוק: ריבוי חשבונות וניהול הודעות סמס

הפיצ'רים החדשים במסנג'ר של פייסבוק: ריבוי חשבונות וניהול הודעות סמס

שני הפיצ'רים קיימים כרגע רק בגרסת האנדרואיד של אפליקציית הצ'ט, אך בעוד שהראשון הופץ כבר לכל המשתמשים, ניהול הודעות הסמס נמצא עדיין בבדיקה בקרב קבוצה מצומצמת

14.02.2016, 12:16 | נמרוד צוק
פייסבוק מוסיפה שני פיצ'רים חדשים לאפליקציית מסנג'ר, בשלב זה רק בגרסת האנדרואיד: הראשון, שכבר מופץ לכלל המשתמשים בעדכון האחרון של האפליקציה, מקל על ניהול ריבוי חשבונות ממכשיר אחד, והשני, שמצוי עדיין בבדיקה בקרב קבוצה מצומצמת של משתמשים, מאפשר לנהל גם את הודעות הסמס מהאפליקציה, לצד הודעות המסנג'ר.

קראו עוד בכלכליסט

בעבר, משתמשים שרצו להכנס לשירות מחשבונות שונים נאלצו לבצע יציאה וכניסה ידנית בכל פעם, תוך הקלדת שם המשתמש והססמה. כעת ניתן להוסיף את כל החשבונות בהם רוצים להשתמש מהמכשיר (דרך תת-תפריט חדש בשם "חשבונות" בתפריט ההגדרות) ולאחר מכן לעבור ביניהם בקלות על ידי בחירת החשבון מהתפריט. עבור כל חשבון ניתן לבחור האם רוצים להגן עליו בססמה (ללא צורך בהקלדת שם המשתמש) בכל כניסה.

ניהול כמה חשבונות מהאפליקציה ניהול כמה חשבונות מהאפליקציה ניהול כמה חשבונות מהאפליקציה

"מיליוני אנשים חולקים מכשירי טלפון עם בני משפחה וחברים, אבל עד כה לא היתה להם דרך נוחה לגשת לחשבונות המסנג'ר הספציפיים שלהם ממכשירים משותפים. הפיצ'ר החדש פותר את הבעיה", אמרה החברה.

פיצ'ר הסמס, שנבחן בשלב זה על קבוצת קטנה יחסית של משתמשים בארה"ב בלבד, מחזיר תכונה שהמסנג'ר הציע למספר חודשים ב-2013 אבל גנז אותה בעקבות מיעוט משתמשים. התכונה מזכירה את מה שעשתה גוגל עם Hangouts, כשהפכה אותה (עבור משתמשים שמעוניינים בכך) לאפליקציית ההודעות הראשית של מערכת ההפעלה, שמטפלת גם בהודעות הנשלחות בצ'ט של גוגל וגם בהודעות סמס. כאשר משתמשים בפייסבוק מסנג'ר כאפליקציית סמס, המשתמש רואה טקסט שמזכיר לו כי הוא שולח הודעת סמס ולא הודעת מסנג'ר, והשיחה מופיעה על רקע סגול.

פיצ'רים אלו מצטרפים לשני חידושים נוספים שהחברה הוסיפה בדצמבר לגרסאות המובייל (אנדואיד ואייפון) המאפשרות לקבוע עבור כל שיחה את צבע הרקע של שורות הטקסט ולבחור לה אמוג'י חלופי במקום כפתור הלייק, מתוך רשימה של כמה עשרות אמוג'יז.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות