אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר מגייסת אייקונים ישראלים לקמפיין חדש צילום: נמרוד גליקמן

פרטנר מגייסת אייקונים ישראלים לקמפיין חדש

חברת הסלולר, שנפרדה מהספקית אורנג', צפויה להשיק מחר את המותג החדש שלה ולצאת בקמפיין שיככבו בו ישראלים שהצליחו בחו"ל

15.02.2016, 08:46 | אלירן מלכי

פרטנר צפויה להשיק מחר את המותג החדש שלה ומשנה את המיתוג: בקמפיין שיעלה השבוע ויכלול שלטי חוצות ופרסומות בטלוויזיה, שיככבו בהם מובילי דעה כגון הזמר עברי לידר והשף אסף גרניט, המסמלים ישראלים המצליחים גם בחו"ל, באופן שמזכיר את הקמפיין של סמסונג ל־NOTE 5.

קראו עוד בכלכליסט

עיצוב המותג, שהופקד בידיה של חברה שוויצרית, התקבל בתמיהה בקרב אנשי פרסום רבים, חלקם אף ביקרו את הלוגו החדש ואמרו כי הוא מתאים יותר לחברת תרופות מאשר לחברת סלולר. עם זאת, יש שהזכירו כי גם עם כניסת אורנג' לישראל ב־1999 היה קשה לקבל את הריבוע הכתום כסמל של חברת סלולר מובילה, אך המהלך צלח למרות כל הביקורות.

אסף גרניט, צילום: אריאל שרוסטר אסף גרניט | צילום: אריאל שרוסטר אסף גרניט, צילום: אריאל שרוסטר

אירוע ההשקה בגני התערוכה יחל בקבלת פנים מצומצמת שאותה יובילו בעל השליטה בפרטנר חיים סבן ובכירים בסבן קפיטל גרופ ופרטנר. אל האירוע המצומצם, שיארך כחצי שעה, יגיעו בכירים במשק הישראלי, מנכ"לים של חברות טכנולוגיה מובילות וראשי בנקים. לאחר מכן יגיעו שאר המוזמנים, ובהם נציגים בכירים בחברה, לקוחות VIP, אנשים עסקים מובילים ונציגים של כלי תקשורת.

במשך כשעה וחצי יוצג המותג החדש של פרטנר והשפה המותגית החדשה. לאחר הצגת המותג החברה תתפנה לענות על שאלות העיתונאים, ובין היתר היא צפויה להתייחס גם לפיצוץ במשא ומתן בין ההנהלה לוועד העובדים. כדי להקדים רפואה למכה ולנסות להימנע משאלות מביכות במקרה הטוב ומתקריות פרובוקטיביות במקרה הרע, יזמה ההנהלה מפגש פסגה עם ועד העובדים, היום ב־12 בצהריים, בניסיון לרצות את הוועד. חברי הוועד לא באים עם ציפיות גדולות למפגש, אך מקווים כי ההנהלה תיענה לדרישותיהם.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות