אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל חברת האחזקות של הראל "יסתפק" בעלות שכר של 3.4 מיליון שקל צילום: ורדי כהנא

מנכ"ל חברת האחזקות של הראל "יסתפק" בעלות שכר של 3.4 מיליון שקל

עלות שכרו של רונן אגסי נמוכה משמעותית לעומת קודמיו, מישל סיבוני ושמעון אלקבץ, שקיבלו שכר בעלות 12 מיליון שקל ב-2014

15.02.2016, 11:07 | רחלי בינדמן

קבוצת הביטוח והפיננסים הראל שבשליטת משפחת המבורגר הודיעה על זימון אסיפת בעלי מניות שתתקיים ב-12 באפריל, במסגרתה יתבקש אישור לתנאי העסקתו של מנכ"ל חברת האחזקות הנכנס רונן אגסי.

קראו עוד בכלכליסט

אגסי מכהן במקביל גם כסמנכ"ל הכספים של חברת הביטוח וכמשנה למנכ"ל הראל ביטוח. אגסי יזכה לחבילת שכר המורכבת מעלות שכר שוטפת של 2.37 מיליון שקל וכן בונוס בגובה של עד 7 משכורות. כלומר, עוד סכום של עד כמיליון שקל וביחד עלות שכר מצטברת של 3.4 מיליון שקל.

באופן חד פעמי יקבל אגסי סכום נוסף של כמיליון שקל בגין הגדלה רטרואקטיבית של רכיב פיצוי הפיטורים ל-150% כפי שהוחלט להנהיג בקרב כלל נושאי המשרה בקבוצה.

עלות שכרו של אגסי עומדת בחקיקה שמקדם כבר למעלה משנה משרד האוצר להגביל את שכר בכירי הגופים הפיננסים לעלות שנתית של 3.5 מיליון שקל. רק כדי לסבר את האוזן, לפני אגסי כיהנו בתפקיד במשותף מישל סיבוני (היום מנכ"ל חברת הביטוח) ושמעון אלקבץ שנהנו יחד מעלות שכר שנתית של 12 מיליון שקל ב-2014.

מדובר בעוד הישג למפקחת על הביטוח דורית סלינגר שמצליחה להשתית נורמות שכר חדשות בחברות הביטוח וזאת עוד בטרם נכנסה החקיקה לתוקף, אחרי מאבק עיקש שניהלה בסוגיית השכר של מנכ"ל הפניקס אייל לפידות בסופו הצליחה להוריד את השכר לעלות שנתית של 3.5 מיליון שקל בשנה.

דורית סלינגר, צילום: נמרוד גליקמן דורית סלינגר | צילום: נמרוד גליקמן דורית סלינגר, צילום: נמרוד גליקמן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות