אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מועצת הכבלים והלוויין חוזרת בה: HOT ו-yes יוכלו להציע מבצעים צילום: אוראל כהן

מועצת הכבלים והלוויין חוזרת בה: HOT ו-yes יוכלו להציע מבצעים

בדצמבר החליטה המועצה כי עקב ריבוי מסלולי המחירים של החברות, ואי יכולת להשוות ביניהם, היא אינה מאפשרת להן להציע מבצעים חדשים; כעת היא מבטלת את ההקפאה

15.02.2016, 11:19 | אלירן מלכי

מועצת הכבלים והלוויין, בראשות יפעת בן חי שגב, חוזרת בה מההחלטות הרגולטוריות שהיא קיבלה לגבי מחירי חברות הכבלים והלוויין. בדצמבר האחרון החליטה המועצה כי עקב ריבוי מסלולי המחירים של החברות, ואי יכולת להשוות ביניהם, היא אינה מאפשרת להן להציע מבצעים חדשים - זאת לצד הקפאת כל העלאות המחירים; זאת, עד שהחברות יפרסמו באופן גלוי ושקוף את כל מסלולי המבצע שלהן.

קראו עוד בכלכליסט

ד"ר יפעת בן חי שגב, צילום: אוראל כהן ד"ר יפעת בן חי שגב | צילום: אוראל כהן ד"ר יפעת בן חי שגב, צילום: אוראל כהן

בשיחות לתקשורת בעת קבלת ההחלטה נשמעה בן חי שגב תוקפנית ומיליטנטית כלפי החברות. היא הטיחה בהן שהמחירים שהן דורשות זו חזירות והן דורסות את האזרח הקטן והמוחלש שמשלם סכומי כסף גבוהים עבור שירותיהן. 

בהחלטה שהתקבלה במועצה, היא החליטה להיענות לפניות של חברות הכבלים והלוויין והגיעה למסקנה כי "בעת הזו ונוכח הקשיים הבלתי צפויים שעוררו הוראות ההקפאה, אכן יש מקום להסרתן ולאפשר לחברות HOT ו-yes לפעול על פי הוראות הדין הקיימות באשר להעלאת מחירים ולהצעת מבצעים חדשים, וזאת עד לגיבוש המדיניות". במועצת הכבלים והלוויין מתרצים את ההחלטה שהם קיבלו בכך שהחברות התחייבו שכל מבצע חדש שייצא יפורסם באתר החברות באופן מלא.

מ-HOT נמסר, "HOT תציג מבצעים חדשים ואטרקטיביים לטובת קהל לקוחותיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות