אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי חברת דן בדרום התאגדו בהסתדרות והקימו ועד עובדים צילום: עמית שעל

עובדי חברת דן בדרום התאגדו בהסתדרות והקימו ועד עובדים

חברת דן בדרום היא חברת בת של דן שמעסיקה כ-250 נהגים. לאחורנה היא זכתה באחד המכרזים הגדולים של התחבורה הציבורית בצפון הנגב שהיקפו כ-2 מיליארד שקל

15.02.2016, 15:16 | ליאור גוטמן

עובדי חברת התחבורה הציבורית דן בדרום התאגדו בהסתדרות והכריזו על הקמת ועד עובדים. לטענת ההסתדרות עד כה התאגדו כ-50% מעובדי החברה, והודעה על כך נמסרה למנכ"ל דן בדרום, יורי בורנשטיין.

חברת דן בדרום היא חברת בת של דן, ורק בסוף ינואר היא זכתה באחד המכרזים הגדולים של התחבורה הציבורית בצפון הנגב שהיקפו כשני מיליארד שקל.

אילוסטרציה, צילום: גיא אסיאג אילוסטרציה | צילום: גיא אסיאג אילוסטרציה, צילום: גיא אסיאג

במסגרת המכרז דן בדרום קיבלה גישה לאשקלון, קרית גת, קרית מלאכי, שדרות, אופקים, נתיבות, להבים וכן ההסעות העתידיות מקריית ההדרכה של צה"ל ("עיר הבהד"ים"). בהסתדרות טוענים שבחברה מועסקים כ-250 עובדים ואלו ביקשו להצטרף להסתדרות ולהסדיר בהסכם קיבוצי את תנאי העסקתם ואת ביטחונם התעסוקתי.

יו"ר ההסתדרות, אבי ניסנקורן: "ההסתדרות מחויבת לנהגי התחבורה הציבורית בישראל. בחודשים האחרונים הובילה ההסתדרות למהלך שהביא להסכם קיבוצי באגד וברכבת הקלה בירושלים, לעליית השכר בדן כחלק מהסכם כולל הנידון בימים אלו, להתאגדות נהגי סופרבוס ורמה שירותי תחבורה, להתאגדות עובדי מטרודן וחתימת הסכם קיבוצי היסטורי בחברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות