אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סאמיט רכשה קומפלקס משרדים בפרנקפורט בכ-112 מיליון שקל

סאמיט רכשה קומפלקס משרדים בפרנקפורט בכ-112 מיליון שקל

להערכת החברה לצד הבניינים הקיימים יהיה ניתן לבנות גם פרויקט לגורים; הרכישה מצטרפת לרכישות נוספות של החברה בשנה האחרונה בסך מצטבר של כ-700 מיליון שקל

15.02.2016, 20:25 | אורן פרוינד

חברת סאמיט גרמניה, חברת בת של סאמיט אחזקות נדל"ן ממשיכה במסע הרכישות בגרמניה. היום (ב') דיווחה החברה כי רכשה קומפלקס משרדים בפרנקפורט, גרמניה, תמורת כ-112 מיליון שקל (כ-25.5 מיליון יורו).

קראו עוד בכלכליסט

קומפלקס המשרדים מושכר במלואו לחברה ציבורית גרמנית מענף הבנייה. מטה החברה משתרע על פני 60% משטח הנכס, והשאר מושכר בשכירות משנה, כאשר חוזה השכירות הממוצע בקומפלקס עומד על כ-11.4 שנים. דמי השכירות וה-NOI מכלל הנכס מסתכם בכ- 8 מיליון שקל (כ-1.8 מיליון אירו), סכום המשקף תשואת NOI נטו של כ-7% על עלות הרכישה.

עוד דיווחה החברה כי לאור בדיקות מקדמיות שביצעה, להערכתה יהיה ניתן לבנות פרויקט מגורים לצד הבניינים הקיימים. עוד מעריכה החברה כי ניתן יהיה להסב בעתיד שטחי משרדים מהנכס לטובת שימוש במגורים. בכוונת החברה לממן את הרכישה בשלב ראשון מההון העצמי ובהמשך באמצעות מימון בנקאי. סגירת העסקה צפויה להתקיים בשבועות הקרובים. רכישה זו מצטרפת לרכישות נוספות בישראל ובגרמניה בשנה האחרונה בסך מצטבר של כ-700 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות