אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשבון הטוויטר של קניה ווסט הוא המופע הכי טוב בעיר צילום: רויטרס

PLAY

חשבון הטוויטר של קניה ווסט הוא המופע הכי טוב בעיר

קניה מחפש ספונסר ודורש פרסים, מנוע חיפוש רק לתכנים ממלחמת הכוכבים, אבסטרקט זה הזן החדש, האיש עם העיניים בגב ויצירה מוזיקלתי שכולה ווינדוס XP

16.02.2016, 18:52 | נמרוד צוק

1. תניח את המקלדת ותתרחק לאט לאט, מר ווסט

קניה ווסט הוא מעין מבעבע של פרובוקציות מטופשות בכל יום, אבל בשבוע האחרון חשבון הטוויטר שלו הפך למה שנראה כמופע טירוף ואגו אינטנסיבי במיוחד: זה התחיל עם הצהרה כי הוא מצוי בחובות של 53 מיליון דולר, עבר לפניה אישית למארק צוקרברג (שקיבלה 36 אלף ריטוויטים ו-60 אלף לייקים) בבקשה כי ישקיע בו מיליארד דולר מכיוון שהוא "האמן האדיר ביותר בכל הזמנים", הצהרה כי הוא יגיע לטקס הגראמי רק אם יבטיחו לו מראש את פרס אלבום השנה ודרישה מכלי התקשורת להפסיק לפרסם ביקורות מוזיקה על אלבומים של אמנים שחורים. בצירוף מקרים מדהים, השבוע גם יצא אלבומו החדש של ווסט, אם כי אין לנו מושג מתי האיש הזה מוצא זמן להקליט שירים.

זו רק ההתחלה זו רק ההתחלה זו רק ההתחלה

2. גגל לי את זה, צ'ובאקה

התכלית המרכזית של האינטרנט, מלבד חתולים, היא ליצור מקום בו חובבי מלחמת הכוכבים יוכלו לספק את האובססיה שלהם. עכשיו יש להם גם מנוע חיפוש ייעודי לתכנים שקשורים בסדרת הסרטים, על בסיס הטכנולוגיה של חברת docido. מומלץ לגלול למטה כדי לגלות מגוון מעניין של עובדות על ג'אבה דה האט, כוכב המוות ו-R2D2.

הרשת הגשימה את ייעודה הרשת הגשימה את ייעודה הרשת הגשימה את ייעודה

3. שומר מסך

האם האוסף הזה של קטעי וידאו אבסטרקטיים למדי ואסתטיים במיוחד הוא אכן הסרטון המספק ביותר לצפיה שנוצר אי פעם, כפי שטוענים האנשים מערוץ הווידיאו של digg שאחראים לו? בניכוי פסקול מוזיקת המעליות מהאייטיז, אנחנו נוטים להסכים.

4. כוח העל שלי הוא להשליך דברים מאחורי הגב

וויל אנדרסון, בחור משועמם למדי ובעל זמן פנוי רב מיוטה, מצא דרך מעניינת להפוך לכוכב רשת: לצלם את עצמו מבצע קליעות מרשימות למדי של חפצים לתוך פחים וכלי קיבול אחרים בהשלכה אקראית למראה לאחור, מעבר לכתף. השיטה שלו, אם תהיתם, לא קשורה ליכולות על אנושיות כלשהן אלא פשוט לביצוע סבלני מאוד של עשרות נסיונות בכל פעם.

5. סימפוניית החלונות

איך נשמעת יצירה מוזיקלית שבנויה כולה מצלילי מערכת ההפעלה של ווינדוס XP שהופכים לסימפולים ומאורגנים בלופים? 

לא בדיוק בטהובן לא בדיוק בטהובן לא בדיוק בטהובן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות