אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ערוץ הספורט ישדר את הכדורסל הישראלי תמורת 45 מיליון שקל צילום: אוהד צויגנברג

ערוץ הספורט ישדר את הכדורסל הישראלי תמורת 45 מיליון שקל

ליגת ווינר וערוץ הספורט חתמו על הסכם זכויות שידור חדש לשלוש שנים, עד סוף עונת המשחקים 2018/19

17.02.2016, 20:43 | שירות כלכליסט

מנהלת ליגת הכדורסל (ליגת ווינר) וערוץ הספורט חתמו על הסכם זכויות שידור חדש לשלוש שנים, עד סוף עונת המשחקים 2018/19 בסכום של 45 מיליון  שקל.  

קראו עוד בכלכליסט

רביב לימונד (באדום) נגד יוגב אוחיון. ערוץ 1 שילם 6 מיליון שקל, צילום: ראובן שוורץ רביב לימונד (באדום) נגד יוגב אוחיון. ערוץ 1 שילם 6 מיליון שקל | צילום: ראובן שוורץ רביב לימונד (באדום) נגד יוגב אוחיון. ערוץ 1 שילם 6 מיליון שקל, צילום: ראובן שוורץ

 במסגרת ההסכם, ערוץ 1 יפסיק לשדר את המשחק המרכזי ואחרי שלוש שנים המשחק המרכזי, שהשיג רייטינג לא מספק, יעבור חזרה לערוץ הספורט.

מדובר על שדרוג מבחינת מינהלת הליגה. נכון להיום מפוצלת חבילת השידורים של ליגת העל בכדורסל בין 3 גופים - ערוץ 1, המשדר את המשחק המרכזי עבור 6 מיליון שקל; ערוץ הספורט, המשלם על יתר המשחקים 3.5 מיליון שקל וחצי מיליון שקל מגיעים מערוצי האינטנרט עבור תקצירים. ההסכם החדש מבטיח הכנסה של 15 מיליון שקל, זינוק נאה בהכנסות מזכויות שידור - תודות לכך שערוץ הספורט איבד את זכויות הכדורגל הישראלי במכרז האחרון של מינהלת ליגת העל בכדורגל.

יו"ר המנהלת, שמואל פרנקל: "אנו מודים לערוץ הספורט על הבעת האמון בליגת ווינר סל. ערוץ הספורט הוא הבית של הכדורסל הישראלי כבר שנים רבות והוא עושה זאת באהבה, במקצועיות ובתנופת יצירה. אני בטוח שבשלוש השנים הבאות הליגה תמשיך להתקדם ולהשתפר, ויחד עם ערוץ הספורט נספק לאוהדי הספורט בארץ מוצר נהדר עם ליגה תחרותית, איכותית, מרתקת ומהנה עם שידורים ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם המעטפת הנהדרת של תכניות ערוץ הספורט השונות החל מחמישיות, חדשות הספורט, מגרש פתוח, יציע העיתונות ובוקר ספורט, אשר נותנות במה נרחבת לליגה ולכדורסל הישראלי כולו".

מערוץ הספורט נמסר: "ערוץ הספורט ימשיך להיות הבית של חובבי הכדורסל בישראל. אנו שמחים להביא לצופים את שידורי ליגת העל בכדורסל לרבות המשחק המרכזי גם בשלוש השנים הבאות, תוך שיתוף פעולה הדוק עם המנהלת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות