אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פורטינט חושפת את עדכוני האבטחה החדשים במערכת ההפעלה FortiOS צילום: יח"צ

פורטינט חושפת את עדכוני האבטחה החדשים במערכת ההפעלה FortiOS

FortiOS 5.4 מאפשרת פריסה של חלוקה פנימית וגישה מאובטחת, יחד עם מאפייני בקרה ונראות חדשים

18.02.2016, 11:24 | בשיתוף פורטינט
פורטינט (Fortinet®) (נאסד"ק: FTNT), המובילה העולמית בפתרונות אבטחת סייבר בעלי ביצועים גבוהים, הכריזה על עדכונים חדשים למערכת אבטחת הסייבר FortiOS. ה-FortiOS 5.4 מציעה מאפיינים חדשים, המאפשרים ללקוחות לפרוס חלוקת רשת פנימית לבלימה והגנה כנגד איומים מתקדמים.

FortiOS 5.4 מציגה את שירות התמיכה החדש Mobile Malware של מעבדות FortiGuard. העלייה בשימוש במכשירים ניידים בתוך הארגון לא מראה סימנים של האטה והיא זו שהפכה את המכשירים הללו למטרה העיקרית עבור פושעי הסייבר. על ידי מינוף מודיעין האיומים של מעבדות FortiGuard, FortiOS מקבלת הזנה מתמדת של מודיעין מותאם מכשירים ניידים וזאת כדי לספק הגנה אוטומטית כנגד האיומים המתעוררים, אשר מכוונים ליעדים כמו Android, iOS ו-Windows.

מערכת אבטחה אחת שתתמודד כנגד מעגל התקפה שלם

בגרטנר צופים כי "6.4 מיליארד מכשירים מחוברים יהיו בשימוש ברחבי העולם בשנת 2016 – זוהי עלייה של 30% לעומת שנת 2015. עד שנת 2020, המספר יעמוד על 20.8 מיליארד". המכשירים המחוברים ירחיבו באופן ניכר את שטח ההתקפה ואת אתגרי האבטחה שארגונים יאלצו להתמודד עמם. מערכת ה-FortiOS מסירה את מורכבות ההגנה כנגד איומים מתקדמים.

בעזרת התצורה החדשה, היכולות האנליטיות ופעולות העזר המתאפשרות בלחיצת כפתור אחת בגרסת ה-FortiOS 5.4, ארגונים יכולים להטמיע חומות אש בעלות חלוקה פנימית (ISFW) וארכיטקטורות גישה מאובטחות כדי להתקדם מעבר להגנות היקפיות מסורתיות אל אסטרטגיות אבטחה רב-שכבתיות חזקות.

"ארגונים מתמודדים עם נוף איומים עוין יותר ויותר ועם איומים חדשים ומתוחכמים אשר צצים מדי יום. כדי להיאבק בהתקפות הללו, יש צורך בפתרונות אבטחה אשר יכולים לספק חלוקת רשת מהימנה, ללא התפשרות על ביצועי רשת", אמר מייקל קסי, מייסד, נשיא ו-CTO פורטינט. "מערכת ה-FortiOS 5.4 מספקת מאפיינים חדשים, אשר מאפשרים לארגונים להטמיע אסטרטגיות חלוקה פנימית אשר מבודדות ומתקנות נוזקות, במידה והן עוברות את חומת ההגנה ההיקפית".

מספר מאפייני FortiOS 5.4 מרכזיים:

 

אינטגרציה חדשה של הגנת איומים מתקדמת (APT): אינטגרציה עם פתרון ה-APT של פורטינט עם שירותים הכוללים את FortiClient, FortiMail, FortiSandbox ו-FortiWeb – כל אלו מאפשרים שיתוף של מודיעין איומים אוטומטי בלחיצת כפתור אחת שמבצעת הפחתה של איומים התוקפים את הרשת בצורה ישירה או על ידי כל וקטורי התקיפה המרכזיים.

ממשק משתמש יחיד (UI): ממשק זה מספק לאדמיניסטרטורים נקודת מבט ממעוף הציפור של הרשת לשם בקרה ונראות לאורך קו המוצר השלם של פורטינט, תוך כדי שילוב של ניתוח מעמיק.

תקשורת FortiHeartbeat חדשה: מייצרת וירטואליזציה מפורטת של טופולוגיות הרשת, מחמשת את מנהלי האבטחה (CSOs) בנתונים והניתוחים שהם זקוקים להם כדי להטמיע מדיניות קצה-אל-קצה ולתכנן עיצובים ארכיטקטוריים, כמו ISFW.

תגובה לתקריות: FortiOS 5.4 מספקת איתור אוטומטי ופעולות תגובה על ידי לחיצה אחת – כמו לשים את המכשיר בהסגר, לחסום את המקור ועוד – המאפשרים לצוותי התגובה לזהות ולהגיב ביעילות לאיומים, תוך כדי שהדבר מאפשר לחסוך בזמן עד לקבלת הפתרון.

אינטגרצית רשתות מוגדרות תוכנה (SDN): בקרות לפתרונות SDN מובילים הכוללים את VMware NSX ו-Cisco ACI.

ניתן למצוא את רשימת המאפיינים החדשים המלאה של ה-FortiOS 5.4 באתר: http://www.fortinet.com/products/fortigate/network-os-fortios.html

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות