אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי המניות בחד אסף לא אישרו למיכה מייקסנר 3 מיליון שקל בשנה צילום: אלעד גרשגורן

בעלי המניות בחד אסף לא אישרו למיכה מייקסנר 3 מיליון שקל בשנה

70% מבעלי המניות שאינם נמנים על השליטה בחברת התעשייה הוותיקה מעכו סירבו לאשר את הסכם השכר של המנכ"ל הנכנס

18.02.2016, 14:28 | גיל קליאן

בעלי המניות של חברת התעשייה הוותיקה מעכו חד אסףשבשליטת רמי שני הצביעו שלא לאשר את שכרו של המנכ"ל הנכנס, מיכה מייקסנר. כך עולה מתוצאות אסיפת בעלי המניות שפורסמו אתמול (ד') בשעות הערב.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, 70% מבעלי המניות שלא נגועים בעניין אישי התנגדו לשכרו של מייקסנר. המוסדיים העיקריים שהתנגדו לשכר היו מגדל ופסגות, כאשר ילין לפידות תמכו בשכרו של מייקסנר.

החברה ביקשה לאשר למייקסנר שכר חודשי של 90 אלף שקל בחודש (ברוטו), וכן 6 חודשי הסתגלות בשכר במקרה של סיום עבודה על ידי החברה או על ידי מייקסנר, ומענק שנתי של עד 12 משכורות שנגזר מהרווח לפני מס, בנטרול פעולות חד פעמיות ובהפחתת בונוסים שחולקו.

כמו כן כללו תנאי ההעסקה של מייקסנר בונוס נוסף בשיקול דעת של הדירקטוריון בגובה של עד 2 משכורות - אך החברה סייגה כי סך הבונוס השנתי (כלומר הבנוס השנתי בשיקול דעת בתוספת הבונוס שנגזר מהרווח לפני מס) לא יעלה על 12 משכורות.

כמו כן ביקשה החברה להקצות למייקסנר 380 אלף אופציות במחיר מימוש של 10 שקלים לאופציה (המניה פתחה היום את המסחר במחיר של 9.66 שקלים), ובשווי מוערך של 261 אלף שקל. בנוסף, החברה ביקשה להקצות למייקסנר רכב מדרגת שווי שימוש 7, בשווי של עד 400 אלף שקל.

ההערכה של החברה היא כי שבמקרה של מענק מקסימלי היתה עלות השכר של מייקסנר עומדת על 3 מיליון שקל בשנה.

מיכה מייקסנר, צילום: אלעד גרשגורן מיכה מייקסנר | צילום: אלעד גרשגורן מיכה מייקסנר, צילום: אלעד גרשגורן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות