אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מארס וסניקרס יורדים מהמדפים: חתיכות פלסטיק התגלו במוצר צילום: picsart.com

מארס וסניקרס יורדים מהמדפים: חתיכות פלסטיק התגלו במוצר

יצרנית השוקולד מורידה מהמדפים ב-55 מדינות חטיפים שתאריך התפוגה שלהם נע בין ה-19 ביוני, 2016 וה-8 בינואר, 2017. החטיבה הגרמנית של החברה מייצרת בסביבות 10 מיליון חטיפים ביום

23.02.2016, 17:05 | שירות כלכליסט

יצרנית השוקולד מארס הרחיבה את הריקול של חטיפי מארס וסניקרס ל-55 מדינות, ביניהן גרמניה, הולנד, בלגיה וצרפת, זאת לאחר שנמצאו חתיכות פלסטיק במוצרים. רואל גוברס, דובר של החברה בהולנד הודיע כי הורדת המוצרים מהמדפים נערכת ב-55 מדינות, אך לא סיפק פרטים נוספים.

"מארס מבצעת ריקול על דעת עצמה של מוצרי השוקולד מארס, סניקרס ומילקי ווי, לאחר שחתיכת פלסטיק נמצאה במוצר", נמסר בהצהרה שפרסמה החברה מוקדם יתר היום.

מדובר על חטיפים שתאריך התפוגה שלהם נע בין ה-19 ביוני, 2016 וה-8 בינואר, 2017.

יורד מהמדפים בגלל חתיכות פלסטיק, צילום: picsart.com יורד מהמדפים בגלל חתיכות פלסטיק | צילום: picsart.com יורד מהמדפים בגלל חתיכות פלסטיק, צילום: picsart.com

החברה האמריקאית לא ציינה מה המספר המדויק של חטיפים שיפגעו, אך החטיבה הגרמנית שלה מייצרת בסביבות 10 מיליון חטיפים ביום. "ההחלטה להוריד את המוצרים מהמדפים נועדה למנוע מהצרכנים שרכשו את אחד החטיפים הפגומים מלצרוך אותו", נמסר בהצהרה שפרסמה החברה. עם זאת, החברה לא ניאותה לומר האם מדובר בריקול בגדול בהיסטוריה שלה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות