אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טייגר וודס בדרך לפרישה? צילום איי אף פי

טייגר וודס בדרך לפרישה?

בארה"ב מדווחים כי שחקן הגולף - לשעבר מקום 1 בעולם - מתקשה לזוז ואפילו לא יכול לשבת

23.02.2016, 18:20 | שירות כלכליסט
הפעם האחרונה שבה שמענו מטייגר וודס הייתה בדצמבר, אז קיים מסיבת עיתונאים על מצב הגב שלו ופריצות הדיסק מהן הוא סובל. הוא סיפר כי השיקום כולל הליכות, הוא משחק משחקי מחשב כדי להעביר את הזמן, ולא רואה "אור בקצה המנהרה".

קראו עוד בכלכליסט

טייגר וודס. מתקשה לשבת, צילום: איי אף פי טייגר וודס. מתקשה לשבת | צילום: איי אף פי טייגר וודס. מתקשה לשבת, צילום: איי אף פי

כעת מספר רוברט לוסטיך, מחבר הספר "לא יכול לשחק: הסיפור מבפנים של העונה הסוערת ביתר של טייגר", כי עתידו של טייגר בגולף בסכנה, שכן מצבו החמיר. "נאמר לי שמצבו החמיר, הוא מתקשה לזוז, כואב לו לשבת. הוא יושב במושב המכונית שמושען לגמרי לאחור. החזרה של לא נראית באופק. עצוב", צייץ בטוויטר.

לוסטיך לא סיפק פרטים נוספים ורק ציין: "90%-95% מהניתוחים לטיפול בפריצות דיסק, כמו זה שעבר טייגר מצליחים. לא היה לו מזל. זה עוד לא אומר שהקריירה שלו הסתיימה, אך לא צפויה חזרה בקרוב".

הסוכן של טייגר הכחיש את הדיווח, וכינה אותו "מגוחך" ו"שגוי לגמרי".

בדצמבר ציין טייגר כי עבר שלושה ניתוחים בגב, כך שההתאוששות צפויה להיות ארוכה. בראיון שהעניק באותה תקופה לטיים סיפר כי הגב שלו היה במצב כל כך גרוע עד שהוא התכופף ונפל ולא היה יכול לקום לבד.

בגיל 40, עם היסטוריה רפואית לא פשוטה, המצב לא נראה מזהיר עבורו. ניתן רק לקוות שהשיקום יביא לשיפור, לפחות למצב שהגופלאי יוכל לחיות בנוחות, גם אם לא ישוב למגרש הגולף.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות