אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נפרדנו כך, ואז נפגשנו שוב ברמזור צילום: facebook

PLAY

נפרדנו כך, ואז נפגשנו שוב ברמזור

הסיטואציה הכי מביכה בעולם מקבלת ייצוג הולם ברשת, לטאות בתלת-ממד עכשיו ביוטיוב, תוכי עם פה מלוכלך, פרויד מתהפך בקברו ומוזיקה שמתכנתים איתה

23.02.2016, 20:23 | נמרוד צוק

1. אבל אמרנו ביי

מכירים את הסיטואציה החברתית שמתרחשת כשאתם נפרדים ממישהו ואז מגלים שאתם הולכים לאותו הכיוון ואז זה מביך? יוצרי סדרת הרשת "מביך" שיר וטל קומאי הפכו את זה למערכון מוצלח מא וד.

"מביך", סדרת רשת, צילום: facebook "מביך", סדרת רשת | צילום: facebook "מביך", סדרת רשת, צילום: facebook

2. זהירות, לטאה גדולה

בזמן שכולם מדברים על מציאות מדומה, ב-BBC כבר עושים: הערוץ העלה אתמול לדף הפייסבוק שלו סרטון 360 מעלות בו ניתן לראות את איש הטלוויזיה וחוקר הטבע סר דייויד אטנבורו מציג את הטיטנוזאור, הדינוזאור עצום המימדים ששרידיו התגלו ב-2013 בפטגוניה. אם אין לכם משקפי VR גם צפייה דרך הסמארטפון תעשה את העבודה.

3. כל כלוב ביג'י יומו

התוכי פבלס הפך אמוציונלי מאוד כשהבעלים שלו החליט לרסק את הכלוב שלו מול עיניו. לא ברור האם מדובר בהזדהות עם האלימות שהופגנה כלפי הכלוב השנוא או דווקא בעלבון מהריסת מה שהיה עבורו סוג של בית, אבל המיומנות שלו בהפרחת קללות לא היתה מביישת אף טוקבקיסט.

4. סמכי עלי, אני פסיכולוג

דוקטור ירמי, ללא ספק הפסיכולוג המפוקפק ביותר בגוש דן ואולי בישראל כולה, וייתכן שאפילו בכל רחבי אגן הים התיכון, חוזר עם פרק שני בו הוא גורם למטופלת חדשה לברוח בסופה של הפגישה הראשונה.

5. פלייליסט בינארי

זקוקים לפסקול שיתן לכם השראה בשעה שאתם כותבים קוד? האתר "מוזיקה לתכנות" מציע כמה עשרות פלייליסטים שתוכננו במיוחד למטרה הזו, עם קטעים שאמורים לשפר את הריכוז והפרוקודטיביות וממשק משתמש תואם.

למתכנתים בלבד למתכנתים בלבד למתכנתים בלבד

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות